Грудень 2019

Четвер, 26 Грудень 2019

З Новим роком та Різдвом Христовим!

27122019


Шановні жителі району, дорогі Кодимчани!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об'єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим!!!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров'я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай вам Боже жити й творити в ім'я України!

Щасливого Нового року й веселих різдвяних свят!


      З повагою

Голова районної ради                                        О. ЧЕРНІЙЧУК

Read more

Відбулась 44 чергова сесія районної ради

IMG 8697

IMG 8696

24 грудня в залі засідань Кодимської районної ради відбулося засідання чергової 44 сесії районної ради.

У сесії взяли участь голова районної ради Чернійчук О.А., голова районної державної адміністрації Гладенький Г.М., депутати районної ради, голови та секретарі сільської, міської рад Кодимського району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку сесії за традицією привітали всіх депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

Основним завданням порядку денного було прийняття рішень "Про районний бюджет Кодимського району на 2020 рік", а також "Про організацію харчування в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Кодимського району".

На 44 сесії районної ради сьомого скликання було розглянуто 11 питань порядку денного та проголосовано одноголосно.

Read more

П'ятниця, 20 Грудень 2019

Відбулись святкові заходи з нагоди Дня Св. Миколая!

80447197 990115234690779 7303380617406709760 o

79902150 990114528024183 456738689251278848 o

80507945 990114724690830 633201758524407808 o

Новорічно-різдвяні свята офіційно стартували на Кодимщині!

19 грудня біля центральної ялинки міста на площі Перемоги зібралися дітвора та дорослі. З привітаннями до них вийшов Святий Миколай, вісник новорічних свят, та пустився у загальний танок навколо ялинки, яка з нагоди свята спалахнула яскравими вогниками. Після обміну подарунками (дочекався й Миколай від слухняної малечі віддарків), казкове дійство поступово перелилося в святково прикрашений зал будинку культури та перетворилося у феєричну новорічну виставу.

Перед початком зі сцени до дітей звернулися представники влади: голова районної ради О. Чернійчук, голова райдержадміністрації Г. Гладенький та депутат обласної ради М. Сорочан.

Промовці побажали, щоб чудо Святого Миколая-Чудотворця не минуло у ці дні жодної домівки, наповнило особливою радістю серця усіх діточок; щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов'язково здійснювалися. А дорослих виступаючі закликали (особливо у ці святкові дні!) наділити увагою кожну дитину, подарувати свою любов тим, кому це насправді потрібно. Адже майбутнє нашої держави, безперечно, залежить від повсякденної турботи про молоде покоління.

А з нагоди свята кожна дитина отримала подарунки, зокрема, й від постійних спонсорів та меценатів (М. Сорочана, А. Хортюка, М. Погорілого), які за настановою Святого Миколая та власною ініціативою побалували малечу солодощами.

Read more

П'ятниця, 13 Грудень 2019

13 грудня у районі відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

79747452 2589442897813442 2025592377355272192 o

79296927 2589442327813499 4285088750960115712 o copy

13 грудня у районі відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди традиційно відбулась урочиста хода та меморіальні заходи біля пам'ятника ліквідаторам у районному центрі.

До учасників заходу (ветеранів-ліквідаторів, мешканців району та міста, представників громадськості, членів трудових колективів, військових, школярів) звернулись голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький, голова районної ради Олег Чернійчук, міський голова Володимир Склярук, керівник районної організації “Союз Чорнобиль України” Іван Кучеренко. Вони підкреслили, що саме завдяки мужності, самовідданості, вірності обов'язку ліквідаторів ми сьогодні маємо можливість жити, працювати, виховувати дітей, розбудовувати нашу державу.

Виступаючі побажали ветеранам-ліквідаторам здоров’я, успіхів, дякували за самопожертву та мужність виявлені під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи.
Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих, які поклали свої життя під час ліквідації ядерної катастрофи.
Після цього відбулось покладання квітів до підніжжя пам'ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС у міському парку.

Read more

Середа, 11 Грудень 2019

7 грудня відбулись урочисті заходи присвячені Дню місцевого самоврядування!

54 copy copy copy

50

2 copy copy copy copy copy copy copy

39

3 copy copy

З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня в сесійній залі відбулось урочисте засідання присвячене Дню місцевого самоврядування за участю голови районної ради О.Чернійчука, голови РДА Г.Гладенького, посадових осіб органів місцевого самоврядування, службовців районної ради, депутатського корпусу, очільників та працівників виконкомів місцевих рад, керівників структурних підрозділів РДА.
           Зі словами вітання до присутніх звернувся голова районної ради Олег Чернійчук:
     «Значним досягненням для демократизації суспільства за роки незалежності України є закріплення на конституційному рівні статусу місцевого самоврядування. Відповідно до Конституції в Україні визначається і гарантується місцеве самоврядування.
      Місцеві ради мають працювати ефективно, з користю для людей, яких цікавить стан житлово-комунального господарства, доріг, транспорту, медичного і побутового обслуговування, рівня цін – тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. 

Саме органи місцевого самоврядування спільно з органами виконавчої влади покликані вирішувати їх проблеми. І лише в такому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних питань нашої громади ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою. Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен виборець.

Нам випала висока довіра жителів району, честь представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань. І ми не можемо нехтувати цією довірою, а маємо дбати насамперед про добробут всього населення району», – підкреслив посадовець. 

Керівник районної ради принагідно відзначив, що у вирішенні проблемних питань району суттєво допомагають депутати Одеської обласної ради – Микола Васильович Сорочан, Сергій Іванович Лупашко та Олександр Леонідович Барський, і висловив їм щиру вдячність.

Геннадій Митрофанович також відзначив кращих очільників та працівників сільських рад, висловив вдячність усім депутатам, які демонструють відданість роботі, відповідальність, адже саме вони представляють інтереси громади. Згадав очільник представницького органу добрим словом і ветеранів місцевого самоврядування, які багато років реалізовували довіру виборців шляхом сумлінної роботи.

З нагоди свята О.Чернійчук побажав усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, - міцного здоров’я, щастя, добробуту, сил і наснаги на добрі справи та непохитної віри у щасливе майбутнє нашого району і всієї України, єднання всіх у спільному прагненні зробити наші села, міста і всю Україну щасливими й багатими.

З Днем місцевого самоврядування учасників зібрання привітали також голова райдержадміністрації, депутат районної ради Геннадій Гладенький та депутат обласної ради Микола Сорочан. Промовці, зокрема, підкреслили: День місцевого самоврядування - це свято небайдужих людей, які мають активну життєву позицію, подякували усім, хто бере активну участь у громадському житті району, хто сприяє вирішенню важливих питань територіальних громад, та побажали колегам миру, злагоди і благополуччя. Вони також висловили переконання, що депутатський корпус району та області, органи місцевого самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні постійно сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей.

Низка представників місцевого самоврядування, ветерани були відзначені різноманітними нагородами: почесними грамотами, подяками та цінним подарунками. Хочеться сподіватися, що цей урочистий день додав усім сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля розвитку та благополуччя нашого краю.

 

 

Read more

Четвер, 05 Грудень 2019

З Днем місцевого самоврядування!!!

02 copy copy

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад!

Щиро вітаю вас з днем місцевого самоврядування! Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізовують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади .

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад за благополуччя їхніх жителів за створення комфортних умов для проживання мешканців територіальних громад.

Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади тісній співпраці з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало питань, реалізовано багато перспективних планів та задумів.

Тож нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу, впевненості у майбутнє нашої держави.


З повагою,

Голова Кодимської районної ради                               О.Чернійчук

Read more

Понеділок, 02 Грудень 2019

Відбулись урочисті заходи присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю.

78717349 971562256546077 8835402547175882752 o

77175222 971562519879384 1658290472168194048 o

78847394 971564149879221 7190149362335350784 o

79360887 971564659879170 8707885363294633984 o

У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу - 3-є грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя. Це справедлива шана суспільства та нагадування про обов'язок перед співвітчизниками, які мають дещо обмежені фізичні можливості, але є повноцінними учасниками політичного, соціального, економічного і культурного життя країни.

Заходи, які зазвичай проводяться у ці грудневі дні, спрямовані на повну інтеграцію людей з інвалідністю у соціум; злам стереотипів та упередженості стосовно можливостей громадян з особливими потребами.

Вже традиційно, до Міжнародного дня інвалідів в Україні, у районі проводяться численні заходи.

28 листопада  голова райради О. Чернійчук голова та голова райдержадміністрації Г. Гладенький,зустрілися з членами районних громадських організації осіб з інвалідністю. Керівники наголосили, що проведення таких заходів – це лише невелика дещиця уваги, доброти і тепла, на які заслуговуються люди з особливими потребами; нагадування, соціальний акцент суспільству і владі, привернення уваги до особливої категорії осіб. Це, нарешті, створення нових моделей спілкування з вразливими категоріями населення. Звернулася до присутніх і голова Кодимської районної громадської організації інвалідів О. Драгомаз. Вона закликала усіх відкрити своє серце і не ховатися у власну мушлю. Бо замкнене коло людських страждань – ось єдина справжня проблема.

За вагомий особистий внесок у вирішення питань захисту прав та інтересів людей з особливими можливостями, активну життєву позицію, плідну громадську роботу та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю численні мешканці Кодимщини були нагороджені грамотами та подяками райдержадміністрації, районної ради та громадської організації інвалідів району.

Для присутніх у залі артисти будинку культури підготували невеличкий концерт. Створили власні театральні номери й самі особи з інвалідністю, демонструючи неабиякі таланти.

Продовженням дня став інформаційно-розважальний захід для дітей, віком від 6 до 14 років та їх батьків. У програмі - різноманітні майстер-класи, вікторини, перегляд мультиплікаційних фільмів. А завершилася зустріч частуванням ласощами у невимушеній атмосфері гарного настрою та позитиву.

Read more

Календар новин

<< < Грудень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31