Відбулась тридцята сесія Кодимської районної ради.

20

20 вересня 2018 року в сесійній залі Кодимської районної ради відбулася тридцята сесія районної ради, яку провів заступник голови районної ради О. А. Чернійчук.

У сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гладенький Г.М. ,депутати районної та обласної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник керівника Котовської місцевої прокуратури.

На початку сесії за традицією привітали всіх депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

На тридцятій сесії районної ради сьомого скликання були розглянуті наступні питання:

- Про результати діяльності Котовської місцевої прокуратури на території Кодимського району;

- Про звіт Кодимської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кодимського району за І півріччя 2018 року;

- Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Кодимського району за І півріччя 2018 року;

- Про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району щодо забезпечення підготовки об'єктів житлово-комунального, енергетичного, дорожнього господарств та соціальної сфери Кодимського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Крім того, депутати вирішили направити звернення до Кабміну - Про звернення депутатів Кодимської районної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України з питань публічних закупівель в частині проведення процедури закупівлі паливно-мастильних матеріалів для шкільних автобусів та одноголосно проголосували за нього.

Також бурхливо обговорювалось питання - Про звернення депутатів Кодимської районної ради Одеської області до Державного агентства лісових ресурсів України про створення Державного підприємства «Кодимське досвідне лісове господарство, метою якого є створення необхідної матеріально - технічної бази та збереження лісів і їхнього відтворення, подальшого детального моніторингу, проведення всіх необхідних лісівничих і лісозахисних заходів, тісної співпраці з підприємствами «Укрлісозахисту.

Всі рішення були прийняті.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31