Право кожного на повноцінне життя. Міжнародному дню осіб з інвалідністю присвячується

7 copy copy copy copy copy copy

3 грудня, в кабінеті голови Кодимської райдержадміністрації, пройшов захід, приурочений Міжнародному дню осіб з інвалідністю.

Керівництво району — голова районної ради Олег Чернійчук та голова РДА Дмитро Крісанов - висловили найтепліші слова присутнім, на долю яких випали нелегкі випробування.

- За кожним з вас — тяжкі долі, окремі життя, особисті трагедії. Тому наше завдання- зробити найбільш доступним, комфортним ваш побут, затвердити право кожного на повноцінне та незалежне життя. Від цього залежить також наша репутація на світовій арені, наш показник цивілізованості, - сказав О. Чернійчук. - Хочу особисто подякувати начальнику управління соціального захисту населення Оксані Гайдук та директору Територіального центру соціального обслуговування Людмилі Сімашкевич, які щоденно переймаються проблемами осіб з обмеженими фізичними можливостями, безпосередньо контактують з ними, максимально вирішуючи різні питання. Соціальні служби району — на належному рівні.

Чи все ми робимо для повноцінного соціального життя осіб з інвалідністю?

3 грудня щорічно ми ще раз ставимо собі такі питання. І саме ця дата є додатковим нагадуванням державі, суспільству, кожному з нас про те, що у соціумі є люди з обмеженими фізичними можливостями. Вони - серед нас. Щоденно долаючи вади та, навіть, страхи, попри потреби допомоги сторонніх, вони хочуть бути почутими та декларують: ми — повноцінні члени суспільства, маємо нереалізований запас можливостей і не хочемо бути замкнутими у колі особистих інтересів.

Про таке сказали промовці О. Гайдук і Л. Сімашкевич та пообіцяли: кожний, хто потребує цього, буде почутий. «Ми завжди відкриті для спілкування та спільного вирішення проблем». Високою оцінкою праці посадовців стала Грамота від голови громадської організації інвалідів району Олександри Драгомаз — за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку та різних категорій та активну життєву позицію.

О. Драгомаз подякувала також керівникам району О. Чернійчуку та Д. Крісанову за небайдужість, бачення і вирішення проблем осіб з інвалідністю, за чуйність та плідну співпрацю.

Цього дня за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток районної організації осіб з інвалідністю, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю численним членам Кодимської громадської організації осіб з інвалідністю вручено Подяки районної ради та райдержадміністрації.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

3 copy copy copy copy

8 copy copy copy copy

9 copy copy

17-

18

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31