Вітання голови районної ради з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

культ2 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва району !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята - свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, креативу, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Чого тільки вартий наш спільний культурний проєкт «Шпаків шлях», за яким ми із захопленням та гордістю спостерігаємо останнім часом. Ще ніколи Кодимщина не була такою туристично-привабливою, історично-правдивою, етнічно-ідентичною. Завдяки цьому культурному задуму ми поповнили власні знання про рідний край, сповнилися гордістю до нього.

Впевнений, що ми надалі відновимо й славну традицію проведення фестивалю «Кодима-фест», який за відомістю та грандіозними масштабами, давно вже зріс до всеукраїнського.

Тож нехай й надалі вас не полишає завзятість і енергія, політ творчості і фантазії, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Нехай це свято подарує душевну злагоду, натхнення у роботі. Бажаю вам міцного здоров’я, душевного тепла, сімейного благополуччя, фінансового достатку та миру!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31