Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем працівників освіти

освіт

Шановні працівники освіти! Дорогі вчителі!

Щиро вітаю вас зі святом!

Професія освітянина — чи найбільш важлива та відповідальна справа. Адже виховувати молодь — означає брати на себе зобов'язання визначати майбутнє нації, долю країни; а викладання — мистецтво віддавати власні знання, по краплині наповнювати спраглу криницю мудрістю та просвітленням, інформацією і фактами.

“Виховання дитини — це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень — тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок”.

Це все про вас, дорогі освітяни. Бо на власному прикладі ми бачили ваші старання. З роками переосмислюємо процес нашого навчання та зростання, і зберігаємо у серці образ першого направника і вчителя. Все те було справжнім, хвилюючим та радісним. Нині зворушливо спостерігаємо за новачками, які заходять у класи, де ви привітно зустрічаєте їх, ведете дорогою знань.

Сердечно зичу кожному з вас бажання щоденно ділитися власною ерудицією з підростаючим поколінням, терпіння, успіхів і сил для нових звершень, учнів, якими ви будете пишатися, і, звичайно, сімейного щастя, фінансового благополуччя, світлих і теплих днів, миру, достатку, злагоди і міцного здоров’я!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31