Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем людини похилого віку та Днем ветерана

длпв


Шановні представники старшого покоління, дорогі ветерани!

 

Щиро вітаємо вас з теплим осіннім святом — Днем людини похилого віку та Днем ветерана!

 

Промені сонця о цю пору лагідні й теплі, осінь поступово змінила жарке літо, помірно й спокійно плине час і ми готуємося до зимового відпочинку після напруженої роботи та збору врожаїв на усіх життєвих нивах.

 

Так і ваше життя, після багаторічної наполегливої праці на благо держави, власних родин, вступило в інше русло. Ви — на заслуженому відпочинку. І як писано у Старому Заповіті: “Всьому свій час, і година своя кожній справі під небом. Час розкидати каміння, і час збирати каміння. І немає нічого кращого, як ділам своїм радіти, бо це - частка її (людини)”.

 

Тому ми нині не лікуємо роки, бо все йде своєю чергою. Зараз молодь, використовуючи ваш багатий спадок і досвід, продовжує працювати, збагачувати Україну новими ідеями, проєктами, планами, насичувати їх креативним різноманітним контентом.

 

Сердечно вітаємо сьогодні також ветеранів усіх рівнів — військової служби, ветеранів праці, тих, хто на заслуженому відпочинку продовжує працювати, зберігши для цього життєві ресурси.

 

Щиро бажаємо усім вам якнайдовше зберегти активність та міцне здоров’я, радувати дітей, онуків, правнуків теплом та щасливими посмішками! Нехай прихильною буде до вас доля і подарує довголіття, силу, мир і спокій!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31