ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕГА ЧЕРНІЙЧУКА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

бібліотек3

Шановні бібліотекарі! Дорогі читачі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

Бібліотеки у всі часи були концентрованим сховищем знань, епохально-історичних друкованих надбань, національною ознакою народу.

Загальнодоступні і безкоштовні, вони наділяють знаннями усіх бажаючих, гуртують навколо себе культурну еліту, формують народ і націю, виховують громадянина і людину.

Відповідно вимогам часу нинішні бібліотеки осучаснюються: створюються просторові центри, обладнані комп’ютерами та доступом до Інтернету; формуються цифрові колекції, які дозволяють дистанційно користуватися ресурсами бібліотек та багато іншого.

 

Та все ж вони залишаються серцем і душею громади, які сприяють культурному збагаченню населення, покращенню рівня грамотності, формуванню естетичних смаків.

 

Переконаний, що ми ще побачимо бібліотеки, переповнені читачами, які понад усе цінують друковане слово, шанують безцінний спадок, зібраний та розсортований бібліотекарями на полицях, цікавляться як минувшиною так і сучасним контентом, полюбляють активний відпочинок серед однодумців. Нам не можна втрачати безцінний творчий доробок, цю духовну скарбницю, століттями творену минулими поколіннями.

 

Бажаю усім працівникам бібліотек натхнення, творчої наснаги, нових тенденцій у розвитку вашої справи; родинам - добра і щастя, фінансового достатку, сімейного затишку та миру!

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31