Підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою у 2020 році»

лаб4

 

Відбулось підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою у 2020 році», яке провів голова комісії Юрій Дімчогло.

Учасники засідання заслухали керівників робочих груп про підсумки огляду територій сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад північних, центральних та південних районів Одеської області. За підсумками ІІІ етапу щорічного обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою» у 2020 році визначено наступних переможців:

У першій зоні перше місце виборола Степанівська сільрада Роздільнянського району, друге –  Дубинівська сільрада Савранського району, третє – Лабушненська сільрада Кодимського району. Також члени робочої групи запропонували відзначити значну роботу, яка проводиться Піщанським сільським головою Балтського району Володимиром Гербенським щодо покращення благоустрою території та розвитку сільської інфраструктури.

У третій зоні (південні райони) перше місце розділили між собою Кам’янська сільська рада Ізмаїльського району та Виноградівська сільська рада Арцизького району, друге – Виноградівська сільська рада Болградського району, третє – Петрівська Перша сільська рада Тарутинського району.

У конкурсі серед селищних рад Одеської області переможцями стали: Новобілярська селищна рада Лиманського району (перше місце) та Тарутинська селищна рада Тарутинського району (друге місце). Третє місце члени робочої групи вирішили не присуджувати, натомість було запропоновано відзначити значну роботу, яка проводиться Сергіївським селищним головою Білгород-Дністровського району Ігорем Вовченком.

Серед селищних об’єднаних територіальних громад області з визначенням номінанта «Кращий населений пункт» зразковими у цьому році стали: смт Авангард Авангардівської селищної ОТГ Овідіопольського району та смт Велика Михайлівка Великомихайлівської селищної ОТГ Великомихайлівського району. Вони посіли перше та друге місце відповідно.

Серед сільських об’єднаних територіальних громад області за визначення номінанта «Кращий населений пункт» першим стало с. Визирка Визирської сільської ОТГ Лиманського району, другим – с. Великоплоске Великоплосківської сільської ОТГ Великомихайлівськиого району.

У конкурсах серед сільських та селищних об’єднаних територіальних громад претендента на третє місце не визначено через низькі бали. Але було запропоновано відзначити значну роботу, яка проводиться Любашівським селищним головою Любашівського району Геннадієм Павловим щодо покращення благоустрою території та розвитку селищної інфраструктури.

лаб3

За перше місце номінації передбачається диплом першого ступеня та грошовий приз у розмірі 300 тис. грн для соціально-економічного розвитку відповідної території, за друге місце – диплом другого ступеня та грошовий приз у розмірі 150 тис. грн для соціально-економічного розвитку відповідної території, за третє місце – диплом третього ступеня та грошовий приз у розмірі 100 тис. грн. для соціально-економічного розвитку відповідної території.

лаб2

лаб2

лаб

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31