Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем міста

 з днем міста2

 

Шановні кодимчани та гості міста!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!


Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.


Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо усіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 


Усі досягнення, якими багата Кодимщина, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.


Дякую кожному з вас, шановні кодимчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашого міста, покращення добробуту його жителів.


Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до нашої малої батьківщини, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо розбудовувати місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.


Від усієї душі зичу Кодимі динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!


Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31