Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем фізичної культури і спорту

загружено

Шановні викладачі, вчителі, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

 

     Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх вас з Днем фізичної культури і спорту України!

 

     Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту — День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

     Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

     Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району — це одне з пріоритетних завдань влади.

     Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність спортсменам, ветеранам, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого району.

   Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання нашого району і України!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31