Вібулася п’ятдесята сесія районної ради VІІ скликання

3 вересня сеісія на сайт7

3 вересня у залі засідань відбулася п'ятдесята сесія Кодимської районної ради VІІ скликання. Як зазвичай, привітали депутатів, які відзначили свій день народження у міжсесійний період . Також Голова районної ради Олег Чернійчук вручив почесну грамоту (за особистим підписом Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова) директору КП “Кодимська ЦРЛ” Віктору Яремчуку - за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм.

Далі на обговорення присутніх було винесено 10 питань.

Так, депутати прийняли низку змін до рішень стосовно: районної цільової програми фінансування заходів цивільного захисту населення, техногенної та пожежної безпеки Кодимського району на 2018 – 2021 роки; програми фінансової підтримки комунального підприємства «Кодимська аптека» на 2020 рік; районного бюджет Кодимського району на 2020 рік.

Для збереження майна у громадах депутати також узгодили рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району до комунальної власності територіальних громад сільських рад району будівель фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Кодимський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Кодимської районної ради Одеської області; про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району мікроавтобусу пасажирського ГАЗ 32213-14 та автобуса спеціалізованого для перевезення школярів ЕТАЛОН А08116Ш-0000040.

Проте шосте питання порядку денного - “Про надання згоди на передачу та прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району санітарних автомобілів” — за спільною пропозицією депутатів було зняте з розгляду як таке, що потребує додаткового вияснення усіх обставин. Йдеться про визначення технічного стану цих авто, для чого найближчим часом у місто Одеса будуть відряджені відповідні спеціалісти. Після їх висновку, питання поновиться до розгляду.

У різному виступили депутат О. Подольський з питанням забезпечення питною водою населення частини міста Кодими, на що голова районної ради Олег Чернійчук повідомив: проблема з водою давня і оскільки кошти мали бути виділені обласною радою, вирішено було створити підприємство КП “Облтрансбуд”, через яке здійснювати реалізацію коштів. Певні роботи зроблені, та встановлена башта не функціонує. Тому вкотре районна рада буде звертатися до Одеської обласної ради для логічного завершення цього питання.

З пропозицією допомогти з ремонтом Загнітківського будинку культури виступив депутат Петро Жук. Він наголосив, що село Загнітків — носій самобутньої української культури, а завдяки дитячому ансамблю “Витоки” Кодимщина відома на всю Україну. Тому потрібно приділити належну увагу до проблем функціонування закладу. О. Чернійчук проінформував, що до районного бюджету Кодимського району внесено відповідні зміни, які стосуються саме ремонту будинку культури. Тому найближчим часом, за співфінансування із сільською радою, розпочнуться ремонтні роботи.

Наостанок очільник районної ради повідомив про відповідь, яка надійшла від Служби автомобільних доріг України. На жаль, автомобільний шлях територіального значення в Одеській області Т-1622 (Кодима-Слобідка) до переліку ремонтних робіт на 2020 рік не увійшов. Його ремонт пропонується проводити за кошти місцевого бюджету.

На цьому сесія завершила свою роботу. 

3 вересня сеісія на сайт11

3 вересня сеісія на сайт10

3 вересня сеісія на сайт9

3 вересня сеісія на сайт8

3 вересня сеісія на сайт6

20200903 110720

 

3 вересня сеісія на сайт5

3 вересня сеісія на сайт4

3 вересня сеісія на сайт3

3 вересня сеісія на сайт2

3 вересня сеісія на сайт1

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31