Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем нотаріату

нотаріус

Шановні нотаріуси!

 

Щиро вітаю з професійним святом!

 

Суспільна вага, почесна місія, висока фаховість, загалом — належне функціонування інституту нотаріату — беззаперечне свідчення демократичної, соціальної, правової країни. Це маркери становлення високоцивілізованої української держави, її входження до спільноти розвинутих країн світу.

 

На нотаріусів покладено дуже важливі завдання - захист і охорона власності, прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, зміцнення законності і правопорядку, запобігання можливим правопорушенням.

 

Окрім того, ваша праця - складна інтелектуальна діяльність. Ви маєте справу з гамою пристрастей, часом драматичними, ситуаціями, з різними за характером і мораллю людьми. Усе це вимагає знання психології, вміння розібратись у складних обставинах нотаріальної дії.

 

Той шлях, яким іде нотаріат України у своєму розвитку, є нелегким. Усе, що служить його становленню як незалежного, об’єктивного органу, де працюють і мають працювати люди високої професійної та людської гідності, нам треба сприймати, берегти й застосовувати.

 

То ж бажаю вам повсякчас бути пильними, використовувати набуті досвід і знання в ім’я законності і справедливості, на благо людини; у розмаїтті нашого законодавства відшукувати правильні відповіді, швидко орієнтуватись у проблемах, які виникають, і способах їх вирішення. В особистому житті зичу кожному міцних, щасливих родин, витривалості, наснаги, фінансового благополуччя та миру!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31