Звернення голови районної ради Олега Чернійчука з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні ми з вами згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав рідну землю зі зброєю в руках, воїнів АТО/ООС які боролися у неоголошеній війні на Сході України, схиляємо свої голови перед загиблими українцями – чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й досі.

     Війна на Сході України є однією з найбільш драматичних сторінок у історії незалежної України. Наш обов’язок – із честю та гідністю нести світлу пам’ять про героїв воїнів АТО/ООС, які віддали своє життя за те, щоб Україна була вільною, незалежною та суверенною державою.

     Переконаний, що держава, яка має таких Героїв, здатних на неймовірний вияв жертовності, вистоїть у важкій боротьбі за суверенітет, незалежність, територіальну цілісність.

   Низький уклін і вічна пам’ять тим, кому судилося віддати життя, захищаючи Україну від цинічного й безпринципного агресора. Вони були чиїмись синами, батьками, друзями... Пам’ятаємо кожного з них, бо вони віддали в ім’я України найдорожче – своє життя. І навряд чи хто-небудь з них думав, що їх життя обірветься так раптово, далеко від рідного дому. Щиро співчуваю сім’ям загиблих. Висловлюю слова безмежної вдячності батькам, які виховали справжніх патріотів і захисників своєї країни. Спомин про Героїв, які ціною свого життя відстоювали мир на нашій землі, буде вічно жити у серці всіх українців.

   Вічна шана загиблим Героям! Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятатимемо!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31