Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем будівельника

буд

Шановні будівельники!
Вітаю вас з професійним святом!
Люди будували завжди. Історія будівельного мистецтва бере початок з найдавніших часів і нерозривно пов’язана з історією розвитку людського суспільства. Від примітивних побутових і культових споруд середньовіччя, людство поступово переходило до досконалості і надійності у формах. Недарма прислів’я говорить: "Бог створив життя на землі, а все інше зробили будівельники". Це професія на усі часи, це - завжди престиж і шана незалежно від країни та епохи. Будівельник – покликання, безкінечна творчість, пошук і мистецтво.
Сьогодні ви створюєте надзвичайно важливі речі довкола нас – ремонтуєте дороги, відновлюєте інфраструктуру, підтримуєте, реконструюєте об’єкти соціальної сфери, ще багато чого іншого. Праця будівельника XXI сторіччя організована на науковій основі, із використання новітніх досягнень у цій сфері.
То ж маю надію, що кожен з вас візьме участь у створенні наймасштабнішого проєкту свого життя — успішної, передової європейської держави!
Щиро зичу вам у повсякденній діяльності натхнення, творчого пошуку, досягнення власних висот у кар’єрі; фінансового достатку, міцного здоров’я на довгі роки, ну а фундаменти власних родин щоб були найміцнішими!
Зі святом!

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31