Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем працівника ветеринарної медицини

ветмед

Шановні працівники ветеринарної медицини!
Щирові вітаю вас з професійним святом!
У всякі часи та у різних куточках світу, ваша щоденна кропітка праця надважлива для нашого суспільства та потребує терпіння, високої фаховості, часу та любові. І якщо, наприклад, у радянські часи, ветеринарія головним чином була зосереджена на лікуванні сільськогосподарських тварин, то вже у наші часи ситуація докорінно змінилася, навіть пернаті чи плазуни стали нашими друзями-компаньйонами, неподільною частинкою нашого буття.
Розуміємо складність вашої роботи: пацієнти не можуть вказати на хворобу самостійно. Тому ви маєте бути кваліфікованими, особливо пильними, і, головне, не байдужими до ваших підопічних. Лікуючи домашніх улюбленців, ви дбаєте й про пристрасних господарів, які чи не найбільше переймаються їх стражданнями.
Постійно переконуємося, що Кодимщина має багато висококласних спеціалістів, які працюють як у державних структурах, так і в приватному секторі. Завдяки спадкоємності поколінь, створюються ветеринарні династії, нашаровується, множиться фахова майстерність, таким чином зміцнюється, власне, уся ветеринарна служба району.
Дякуємо вам за відданість обраній професії! Нехай турбота приносить зцілення вашим клієнтам, радість від позитивних результатів та визнання оточуюючих! Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку та злагоди, мирного неба та щасливого буття!
Зі святом!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31