Вітання голови районної ради Олега Чернійчук з Днем працівників торгівлі

 

торг3

Шановні працівники торгівлі!

Вітаю вас з професійним святом!

Ви та галузь народного господарства, яка намагається облаштувати наш комфортний побут, сприяти раціональному харчуванню, задовольняти зростаючі запити суспільства на культурний розвиток, формувати естетичні смаки. Загалом, саме ви трансформуєте впливові торговельні традиції на наші території, таким чином піклуєтеся про стиль та якість життя громадян.

Сформовані вами міцні ланцюгові зв’язки із суспільством, дозволяють досягти соціального балансу між запитом і пропозицією. І в цьому сенс розвитку торговельної політики не тільки нашого району, а й України.

Такий негативний фактор, як глобальне розповсюдження COVID-19, дещо загальмували процес купівлі-продажу товарів у всьому світі. Та ми з позитивом дивимося у завтрашній день, віримо, що спільно, використовуючи великий потенціал і набутий досвід, подолаємо це випробування і згодом наростимо крамарські потужності ще більше.

Щиро зичу вам завжди оминати торговельних баталій, уникати нечесної конкуренції та бути відвертими зі своїми клієнтами! Надійних вам ділових партнерів, вірних друзів, широких шляхів та безмежних можливостей на обраній вами стезі! Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя, радісних і мирних днів, сімейного затишку та любові! 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31