Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем шахів в Україні

шахи

 

Шановні спортсмени та вболівальники Кодимщини!

Вітаю вас з Днем шахів в Україні!

Історія шахів налічує не менш як півтори тисячі років, а можливо й більше. Винайдені в V—VI столітті, вони поширилися практично по всьому світі, ставши невід'ємною частиною людської культури.

І хоч їх батьківщиною є Індія, гра згодом набула шаленої популярності у Європі та й у всьому світі. В давнину всіх майбутніх лицарів навчали семи видах мистецтв. Окрім володіння шпагою та вміння співати романтичні оди прекрасній дамі, лицар повинен був вміти грати в шахи.

В Україні шахи з’явилися у 10 столітті. Їх привезли з Персії. І з тих пір гра у шахи набула заслуженого позитивного іміджу у суспільстві.

Доведено, шахісти прекрасно проявляють неабиякі таланти у різних галузях та сферах життя. Для багатьох роботодавців лише цей факт вже викликає повагу. Відомо, що багато успішних програмістів є хорошими шахістами. І таких прикладів безліч.

Шахово-шашковий клуб, який функціонує у місті Кодимі - це не данина моді. Заклад нині є осередком активного спортивного життя. Тут проводяться зустрічі на районному, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Звідси успішно стартували у світ багато наших земляків, які на сьогодні є успішними працівниками та науковими співробітниками. А ті, хто залишився на малій Батьківщині, діти, підлітки, їх батьки - із задоволенням проводять своє дозвілля у стінах клубу. Розвиваються та підтримуються шахові традиції не лише у місті, а й в усіх територіальних громадах району.

То ж займайтесь шахами і отримуйте від цього користь та насолоду!

Бажаю усім причетним до свята особистих рекордів, блискучих партій та феєричних перемог у спортивних баталіях! Прославляйте Кодимщину та створюйте свою власну історію успіху!

Зі святом!


Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31