Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем бухгалтера

бух3

Шановні бухгалтера та аудитори!

Щиро вітаю усіх з професійним святом!

В нинішню епоху стрімкої глобалізації - всесвітньої економічної, політичної та культурної інтеграції, яка охоплює усі сфери життя, світ стає більш залежним від капіталу людських ресурсів. Висококваліфікований фахівець – найбільша цінність кожного юридичного чи фізичного формування.

Вмілого бухгалтера можна порівняти з геніальним диригентом, який досконало знає дивовижний світ цифр, балансів, дебетів та кредитів. Саме з цих, загадкових і містичних для багатьох з нас термінів, формується ідеальний порядок, уся злагоджена система бухгалтерського обліку. А це є запорукою фінансового порядку і стабільності роботи кожного підприємства, установи чи організації.

Так склалося, що більшість спеціалістів у цій сфері – жінки. То ж вони привносять у цю справу властиві їм самим якості - порядок, досконалість, ідеальність форм і змістовність. Та й чоловіки демонструють найкращі якості, притаманні представникам цієї професії.

Сьогодні з великою пошаною до вашої діяльності, зичу усім завжди безпомилкової роботи, чіткості мислення, впорядкованості і раціональності; в особистому житті – повноцінного відпочинку від повсякденних турбот, радості, щастя і тепла у родинному колі, міцного здоров’я, миру та злагоди!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31