Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Українським днем родини

день родиниДорогі жителі Кодимщини!

Сьогодні, 8 липня, в Український день родини, я вітаю кожного, усі сім’ї зі святом!

Це свято всіх без винятку громадян. Бо на різних етапах становлення та розвитку, подальших життєвих дорогах, нас супроводжують близькі люди, з якими поєднує нас спільний побут, взаємна моральна відповідальність, а також соціальна необхідність.

Сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначити загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Надзвичайно важлива родина для дітей. Саме тут відбувається так би мовити сакральна подія - передача моральних цінностей, етнічних і культурних зв’язків, створюються умови для інтелектуального та емоційного розвитку особистості. Родовід — це колискова традицій, місточок між поколіннями, це закодована настанова і досвід наших предків.

Шановні жителі району!

Сердечно зичу усім великих, дружніх родин, де плекаються затишок, спокій, раціональність буття; де шануються сімейні цінності та ростуть щасливі діти! Наповнюйте власні стільники любов’ю, увагою, миром і злагодою, і тоді духовною, процвітаючою, міцною, самодостатньою та непереможною буде вся українська спільнота, український народ!

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31