7 грудня відбулись урочисті заходи присвячені Дню місцевого самоврядування!

54 copy copy copy

50

2 copy copy copy copy copy copy copy

39

3 copy copy

З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня в сесійній залі відбулось урочисте засідання присвячене Дню місцевого самоврядування за участю голови районної ради О.Чернійчука, голови РДА Г.Гладенького, посадових осіб органів місцевого самоврядування, службовців районної ради, депутатського корпусу, очільників та працівників виконкомів місцевих рад, керівників структурних підрозділів РДА.
           Зі словами вітання до присутніх звернувся голова районної ради Олег Чернійчук:
     «Значним досягненням для демократизації суспільства за роки незалежності України є закріплення на конституційному рівні статусу місцевого самоврядування. Відповідно до Конституції в Україні визначається і гарантується місцеве самоврядування.
      Місцеві ради мають працювати ефективно, з користю для людей, яких цікавить стан житлово-комунального господарства, доріг, транспорту, медичного і побутового обслуговування, рівня цін – тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. 

Саме органи місцевого самоврядування спільно з органами виконавчої влади покликані вирішувати їх проблеми. І лише в такому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних питань нашої громади ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою. Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен виборець.

Нам випала висока довіра жителів району, честь представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань. І ми не можемо нехтувати цією довірою, а маємо дбати насамперед про добробут всього населення району», – підкреслив посадовець. 

Керівник районної ради принагідно відзначив, що у вирішенні проблемних питань району суттєво допомагають депутати Одеської обласної ради – Микола Васильович Сорочан, Сергій Іванович Лупашко та Олександр Леонідович Барський, і висловив їм щиру вдячність.

Геннадій Митрофанович також відзначив кращих очільників та працівників сільських рад, висловив вдячність усім депутатам, які демонструють відданість роботі, відповідальність, адже саме вони представляють інтереси громади. Згадав очільник представницького органу добрим словом і ветеранів місцевого самоврядування, які багато років реалізовували довіру виборців шляхом сумлінної роботи.

З нагоди свята О.Чернійчук побажав усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, - міцного здоров’я, щастя, добробуту, сил і наснаги на добрі справи та непохитної віри у щасливе майбутнє нашого району і всієї України, єднання всіх у спільному прагненні зробити наші села, міста і всю Україну щасливими й багатими.

З Днем місцевого самоврядування учасників зібрання привітали також голова райдержадміністрації, депутат районної ради Геннадій Гладенький та депутат обласної ради Микола Сорочан. Промовці, зокрема, підкреслили: День місцевого самоврядування - це свято небайдужих людей, які мають активну життєву позицію, подякували усім, хто бере активну участь у громадському житті району, хто сприяє вирішенню важливих питань територіальних громад, та побажали колегам миру, злагоди і благополуччя. Вони також висловили переконання, що депутатський корпус району та області, органи місцевого самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні постійно сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей.

Низка представників місцевого самоврядування, ветерани були відзначені різноманітними нагородами: почесними грамотами, подяками та цінним подарунками. Хочеться сподіватися, що цей урочистий день додав усім сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля розвитку та благополуччя нашого краю.

 

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31