Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування — Генеральних планів с. Тимкове, с. Кирилівка

Повідомлення про початок обговорення звіту СЕО ТИМКОВЕ КИРИЛІВНА page-0001

Повідомлення про початок обговорення звіту СЕО ТИМКОВЕ КИРИЛІВНА page-0002

Привітали представників органів місцевого самоврядування

20201204 132638

4 грудня голова районної ради Олег Чернійчук та заступник голови райдержадміністрації Вадим Мегіс привітали спільноту органів місцевого самоврядування зі святом.

- Ви усі високофахові посадові особи органів місцевого самоврядування. За довгі роки спільної праці багато зроблено і досягнуто. Та саме нам довелося жити в часи великих перетворень. Згодом новостворена об’єднана територіальна громада запрацює на повну потужність. Але ніякі зміни не мають торкнутися принциму її роботи як єдиного, злагодженого механізму в ситемі децентралізації України. Лише така осучаснена модель устрою місцевого самоврядування якнайшвидше принесе користь усім жителям молодої Кодимської громади, - у зверненні до присутніх сказав О. Чернійчук.

Посадовці подякували усім за довготривале партнерство, плідну роботу, побажали подальших успіхів у роботі, особистому житті, і, звичайно ж, міцного здоров’я, миру, злагоди та щастя.

До Дня місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в Кодимському районі, зміцнення української державності і демократії грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені численні представники ОМС.

Також сьогодні голові Лабушненської сільської ради Надії Антонівні Євтодій, за 3-е місце в щорічному обласному конкурсі “Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою” вручено Диплом III ступеню за одне з призових місць у цій номінації.

IMG 20201204 130757

IMG 20201204 130900

IMG 20201204 131814

IMG 20201204 131641

IMG 20201204 131956

IMG 20201204 131916

20201204 132101

2 copy


Кодимська міська територіальна виборча комісія повідомляє про скликання першої сесії

Кодимська міська територіальна виборча комісія Подільського району Одеської області повідомляє про скликання першої сесії новообраної Кодимської міської ради Подільського району Одеської області восьмого скликання на 08 грудня 2020 року об 11.00 год. за адресою: м. Кодима, пл. Перемоги,1-1, зал засідань Кодимської районної ради.

8 грудня сесія1

8 грудня сесія28 грудня сесія


Право кожного на повноцінне життя. Міжнародному дню осіб з інвалідністю присвячується

7 copy copy copy copy copy copy

3 грудня, в кабінеті голови Кодимської райдержадміністрації, пройшов захід, приурочений Міжнародному дню осіб з інвалідністю.

Керівництво району — голова районної ради Олег Чернійчук та голова РДА Дмитро Крісанов - висловили найтепліші слова присутнім, на долю яких випали нелегкі випробування.

- За кожним з вас — тяжкі долі, окремі життя, особисті трагедії. Тому наше завдання- зробити найбільш доступним, комфортним ваш побут, затвердити право кожного на повноцінне та незалежне життя. Від цього залежить також наша репутація на світовій арені, наш показник цивілізованості, - сказав О. Чернійчук. - Хочу особисто подякувати начальнику управління соціального захисту населення Оксані Гайдук та директору Територіального центру соціального обслуговування Людмилі Сімашкевич, які щоденно переймаються проблемами осіб з обмеженими фізичними можливостями, безпосередньо контактують з ними, максимально вирішуючи різні питання. Соціальні служби району — на належному рівні.

Чи все ми робимо для повноцінного соціального життя осіб з інвалідністю?

3 грудня щорічно ми ще раз ставимо собі такі питання. І саме ця дата є додатковим нагадуванням державі, суспільству, кожному з нас про те, що у соціумі є люди з обмеженими фізичними можливостями. Вони - серед нас. Щоденно долаючи вади та, навіть, страхи, попри потреби допомоги сторонніх, вони хочуть бути почутими та декларують: ми — повноцінні члени суспільства, маємо нереалізований запас можливостей і не хочемо бути замкнутими у колі особистих інтересів.

Про таке сказали промовці О. Гайдук і Л. Сімашкевич та пообіцяли: кожний, хто потребує цього, буде почутий. «Ми завжди відкриті для спілкування та спільного вирішення проблем». Високою оцінкою праці посадовців стала Грамота від голови громадської організації інвалідів району Олександри Драгомаз — за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку та різних категорій та активну життєву позицію.

О. Драгомаз подякувала також керівникам району О. Чернійчуку та Д. Крісанову за небайдужість, бачення і вирішення проблем осіб з інвалідністю, за чуйність та плідну співпрацю.

Цього дня за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток районної організації осіб з інвалідністю, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю численним членам Кодимської громадської організації осіб з інвалідністю вручено Подяки районної ради та райдержадміністрації.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

3 copy copy copy copy

8 copy copy copy copy

9 copy copy

17-

18

Звернення голови районної ради Олега Чернійчука з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

інв3

Відзначаючи щороку 3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, щогромадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Тому цей день – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Це - не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. 

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року.

Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякую усім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичу міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших, справах.

Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем працівників прокуратури

прокур3

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина здобула прокуратурі авторитет однієї з найбільш ефективних державних інституцій.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Від вас, вашої праці, великою мірою, залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Тож нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я закону. Упевнений, що суспільство гідно оцінить високу фаховість прокурорів і слідчих, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними дороговказами на шляху до людського та професійного успіху.

Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, всіляких життєвих гараздів та нових звершень на професійній ниві!

28 листопада – День пам’яті жертв Голодоморів

20201127 120757

27 листопада за участю представників органів місцевого самоврядування та державної влади, громадськості, духовенства у місті Кодима відбулися жалобні заходи до Дня голодоморів в Україні.

Спільний біль, спільна пам'ять, спільний обов'язок зібрали сьогодні їх біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів, щоб закарбувати в серцях нагадування про невинно убієнних наших братів та сестер, згадати усіх жертв голодоморів, поклонитися багатостраждальному народові, запалити свічу скорботи у своїй душі!

У виступі голова районної ради Олег Чернійчук наголосив, що голодомори, особливо 1932-1933 років, — це трагедія вселенського масштабу, нечувана жорстокість і геноцид проти українського народу, вчинений комуністичним режимом. Наслідками його стали мільйони загублених життів, зруйнованих доль, психологічно травмованих людей жорстокою політикою сталінського режиму.

- Нехай встановлений на цьому меморіалі дзвін ніколи не дасть забути страхіття тих часів: заради сьогодення не забуваймо минулого!

Хвилиною мовчання присутні вшанували жертви усіх голодоморів в Україні та поклали квіти і колоски до підніжжя пам’ятного знаку.

А 28 листопада долучаймося до всеукраїнської акції “Запали Свічку пам’яті”: о 16:00 засвітимо свічку на підвіконні як нагадування про мільйони замучених голодом українців.

20201127 120200

20201127 120436 copy

20201127 120759

20201127 120829

20201127 120835

20201127 120851

20201127 120908
Звернення голова районної ради Олега Чернійчука з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів

голод3

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

  В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.

  Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління. У період з квітня 1932 по листопад 1933 рр., тобто приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони безневинних людей. На підтвердження страшних наслідків Голодомору в Україні дослідники називають різні цифри жертв, так щодня вмирало приблизно 25 тис. осіб, тобто понад 1000 осіб щогодини, або ж – 17 осіб щохвилини.

  Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

  У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні складаємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

Голодомор 1932–1933 рр.

ujkjl

Другий за хронологією Голодомор стався через одинадцять років після 1921 року. За соціально-демографічними наслідками він виявився найтрагічнішим, а за методами та формами творен­ня перевершив усі Голодомори в Україні у ХХ столітті.

Хлібозаготівлі, враховуючи їх обов’язковість та карально-репресивний механізм виконання, виявилися одні­єю із фіскальних форм натурально-продуктових повинностей українських селян і стали головною причиною жахливої трагедії Голодомору. 

У липні 1932 р. на конференції ЦК КП(б)У у Харкові було визначено затверджені московським центром розміри хлібопоставок з урожаю 1932 р. у розмірі 356 млн пудів. Новий план був непосильний для все більше деградуючого сільського господарства. Від червня до жовтня 1932 р. з колгоспів та одноосібників вдалося зібрати тільки 136 млн пудів хліба. Станом на 5 жовтня того ж року з 23 тис. 270 колгоспів виконали план тільки 1 тис. 403 колгоспи.

З мізерного збору зернових у 1932 р. в Україні вилучили 52 %, внаслідок чого виникла криза сільськогосподарського виробництва. «Боротьба за хліб», яку ініці­ював В. Молотов та Й. Сталін, перетворилася на війну проти селян. Запопадлива партноменклатура вимагала абсолютного виконан­ня плану хлібозаготівель до 10 грудня, запроваджуючи всілякі репресії. 

Далі за посиланням

http://www.territoryterror.org.ua/uk/history/1919-1939/ussr/srsr5/

 

 

Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем Гідності і Свободи

гс4

Шановні жителі Кодимського району!

Щиро вітаю з Днем Гідності та Свободи!

   Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

     Чимало представників Кодимщини сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю.

     Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулих років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. 

     У час важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

   Щиро дякую кожному з вас, дорогі кодимчани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

     Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

     Українці народжуються вільними і ніхто не в силі нашу свободу відібрати. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Дню Гідності і Свободи присвячується

день гідності і свободи7

20 листопада, напередодні Дня Гідності і Свободи, представники районної ради та райдержадміністрації прийшли до пам’ятника Т. Шевченка.

Присутні на меморіальному заході, вшановуючи героїв двох революцій — Помаранчевої та Революції Гідності, які сталися вже в часи Незалежної України; а також - Небесну Сотню та загиблих на сході військовослужбовців, згадали загиблих наших земляків. Ось їх імена:

- Агенія Сергій, старший солдат 79-ї окремої аеромобільної бригади;

- Чегурко Олександр, старший сержант – розвідник 28-ї окремої механізованої бригади;

- Бедрій Сергій, старший водій 28-ї окремої механізованої бригади;

- Коваль Олег, майор 101 бригади охорони генерального штабу;

- Ковальчук Костянтин, солдат 28 окремої гвардійської механізованої бригади;

- Ткач Віталій, стрілець-помічник гранатометника механізованого взводу;

- Мазур Микола, військовослужбовець 59-тої механізованої бригади.

Пам'ять про військових, які трагічно загинули під час виконання бойових завдань, назавжди залишиться у наших серцях.

Хвилина мовчання, квіти до підніжжя полум’яного борця за свободу, захисника прав, честі і гідності людини Тараса Шевченка – дань поваги усім полеглим у боротьбі за найвищі цінності кожної нації.

Слава героям!

день гідності і свободи9

день гідності і свободи8

день гідності і свободи6

день гідності і свободи5

день гідності і свободи4

день гідності і свободи2

день гідності і свободи3

день гідності і свободи8


Відбулася п’ятдесят друга сесія сьомого скликання Кодимської районної ради

IMG 20201119 105733

19 листопада відбулося позачергове засідання п’ятдесят другої сесії сьомого скликання Кодимської районної ради, яке провів голова ради Олег Чернійчук.

 

Як зазвичай, спочатку привітали депутатів, які відсвяткували свій день народження в міжсесійний період — Подольського Дмитра Олексійовича та Погорілого Михайла Івановича.

 

В ході роботи депутати розглянули 3 питання порядку денного: про припинення шляхом ліквідації Кодимської районної територіальної виборчої комісії Одеської області (доповідач керуюча справами районної ради О. Євтушенко), про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 592-VІІ «Про районний бюджет Кодимського району на 2020 рік» (начальник фінансового управління РДА Т. Ніколішина) та про передачу цілісного майнового комплексу – адміністративного будинку № 1 та автомобіля MITSUBISHI CARIZMA зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району до спільної власності територіальної громади Кодимської міської ради (начальник відділу з фінансово – економічних, загальних та майнових питань райради О. Почтарук).

 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 

Також депутатам була доведена інформація (начальник відділу юридичного забезпечення районної ради І. Марковська) стосовно обов’язків суб’єктів декларування, які припиняють свою діяльність. Таким чином, протягом 20 днів після проведення першої сесії Подільської районної ради депутати районної ради повинні подати електронну декларацію про свій майновий стан і доходи. Стосується це також подання річної декларації за 2020 рік, яка подається до 1 квітня 2021 року.

 

На цьому засідання позачергової п’ятдесят другої сесії сьомого скликання Кодимської районної ради завершилося.

IMG 20201119 105838

IMG 20201119 105814

IMG 20201119 111121

IMG 20201119 110042

IMG 20201119 110330

IMG 20201119 110519

IMG 20201119 111905

Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем радіо, зв’язку та телебачення

рзт3

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Інтернет, телефон, телебачення і радіо є невід’ємним механізмом єднання світової спільноти в умовах сучасності. Ви забезпечуєте розвиток суспільного прогресу, несете знання й інформацію кожній людині, тим самим формуючи її інформаційну свідомість. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події в районі, відчуваємо причетність до процесів сучасності, відкриваємо широкі можливості для контактів і спілкування.

На сьогодні робота працівників радіо, телебачення та зв’язку є важливим засобом у боротьбі за цілісність та незалежність Української держави.  Тож нехай не вичерпується джерело наснаги і прагнення до об’єктивного інформування  громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події району та й всієї України, для побудови свідомого українського суспільства.

Сердечно бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Мирного українського неба, добрих новин, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Вітання голови арйонної ради з Днем працівників сільського господарства

сг

 

Шановні аграрії Кодимщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

У цей святковий день від імені депутатського корпусу Кодимської районної ради і від себе особисто зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.

Привітали аграріїв зі святом

20201113 095026

Напередодні Дня сільського господарства голова районної ради Олег Чернійчук привітав аграріїв з професійним святом.

Цьогоріч поздоровлення відбулися у дещо новому форматі — безпосередньо на робочому місці. Застали працівників на полі (йде посівна), у гаражах, майстернях. 

- Якою б технологічно-досконалою не була сучасна сільськогосподарська техніка, вона нічого не варта без людських рук, які «вдихають» в неї життя, змушують рухатися і виконувати надважливі завдання. Адже саме ви, трудівники сільського господарства, є авангардом стратегічно-важливої сфери економіки України. Надзвичайно поважаю вашу працю. Сердечно бажаю усім аграріям міцного здоров’я на довгі роки, працездатності, сил і наснаги на майбутні звершення, благополуччя у родинах та миру.

З цими словами О. Чернійчук, за багаторічну плідну працю, сумлінне виконання своїх службових обов’язків, особистий внесок в організацію виробництва, збереження і переробки сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята, нагородив Почесними грамотами районної ради:

ГОРОБЦЯ Сергія Степановича – тракториста СФГ «Круїз»;

ЛУЖАНСЬКОГО Володимира Миколайовича – водія ТОВ «Зернятко»;

МИХАЛЬЧЕНКА Олександра Миколайовича – бригадира садівничої та овочівницької бригади СФГ «Круїз»;

ПАЛІСІКУ Володимира Івановича – механізатора ТОВ «Ясні зорі»;

СЕРЕБРІЯ Олександра Миколайовича – тракториста СФГ «Відродження».

 

Зі святом, шановні працівники сільського господарства Кодимщини!

20201113 094754

20201113 095045

20201113 101756

20201113 101523

20201113 111444

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31