Понеділок, 01 Червень 2020

Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем захисту дітей

 діти4

Дорогі діти! Шановні батьки, вихователі, вчителі, кодимчани!

 

Сердечно вітаю вас зі святом – Днем захисту дітей!

 

Дитинство – це безтурботність, веселощі і радість. Це розпростерті крила батьків, які кожної миті готові захистити, якщо потрібно – пожертвувати життям заради блага своїх дітей. Це найчудовіша пора життя. Його відголос залишається назавжди у спогадах яскравим променем, острівцем для відпочинку серцем і душею.

В період зростання, діти – прозора джерельна вода і безхмарне небо. Їх думки чисті, в них стільки щирості і довіри, що ми не маємо права їх збентежити.

На мою думку, виховуючи дітей, необхідно самим роботи все чесно, правильно, відповідно до людської моралі та по закону. Діти – наше віддзеркалення. Тому, вкладаючи в них правила поведінки і спілкування в соціумі, знання, смаки, моральність, відношення до старших та батьків, ми формуємо світогляд майбутнього громадянина і патріота України.

Дорогі наші, любі діти! Бажаю вам, подорослішавши, не втрачати нинішніх мрій, а повсякчас йти за своїми жаданнями, сміливо підкорювати вершини, ставити високі цілі і досягати їх! Нехай завжди у житті вас супроводжують талан, удача, оптимізм, радість повноцінного життя, любов, повага до старшого покоління, мир, а також відданість своїй Батьківщині!

Read more

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та у справах молоді

комісія 29 травня3

29 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

На порядку денному — знову питання надання фінансової підтримки комунальному підприємству “Кодимська аптека” у зв’язку з його збитковістю, але у контексті зроблених кроків керівництвом закладу по оптимізації її діяльності та за завданням, поставленим на попередньому засіданні.

Так адміністрація КП “Кодимська аптека”, для часткового поліпшення фінансового стану, вжила деякі міри, зокрема,

працівники дали згоду на відпустки без збереження заробітної плати.

За результатами детального розгляду питання та його обговорення, члени комісії вирішили, що Упраління соціального захисту населення райдержадміністрації узгодить проект рішення “Про затвердження районної програми фінансової підтримки комунального підприємства “Кодимська аптека” на 2020 рік" з Антимонопольним комітетом України та вподальшому - з депутатами районної ради.

комісія 29 травня4

комісія 29 травня6

комісія 29 травня1

комісія 29 травня5

комісія 29 травня7

комісія 29 травня2


Read more

Вітання голови Кодимської райдержадміністрації Олега Чернійчука з Днем працівників видавництв, поліграфії і книго розповсюдження

кн

Шановні працівники видавництв, поліграфії і книго розповсюдження!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Ваша праця дуже важлива, хоча, здавалося б, ви не є виробниками якихось матеріальних благ. Але роль видавництв набагато благородніша. З того часу, коли перша друкована книжка, яка з’явилася на теренах України завдяки Івану Федорову, десятки поколінь зростали і виховувались завдяки книгодрукуванню. З тих пір людство зробило потужний крок у розвитку: ми полетіли в космос, вивчали моря, борознили океани, загалом, пізнавали світ завдяки літерам у книжках, журналах, газетах.
І хоча зараз стрімко розвиваються цифрові технологій, інформаційний простір заполонили електронні видання, ваша праця не менш важлива і почесна. Саме ви формуєте духовне багатство нації, розширяєте її світогляд.
Бажаю вам подальших досягнень у книговидавничій галузі, постійного попиту на поліграфічну продукцію, вірних друзів-читачів, і, звичайно, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та миру!

Read more

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30