Вівторок, 19 Травень 2020

21 травня в Україні відзначають День вишиванки

вишиванка

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначимо 21 травня.

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

У День вишиванки всі, від малого до великого, вбираються і вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

Як з'явився День вишиванки

День вишиванки виник у Чернівцях в 2006 році. Його ініціатор - письменник, журналіст Леся Воронюк, яка будучи студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала ідею акції. Її підтримали інші студенти і викладачі й одяглися відповідно.

У перший рік учасників флешмобу було небагато, але з кожним роком День вишиванки набуває все більшої популярності, і в цей день надягають український традиційний одяг все більше людей не тільки в нашій країні, а й на планеті.

 

Read more

Незабаром у Кодимській лікарні запрацює нова цифрова радіографічна рентгенівська система

rentgenivski-aparati-ecoray-ecoview-9-plus

15 травня на останній 34-й позачерговій сесії Одеської обласної ради було прийнято рішення про виділення для приймального відділення КП «Кодимська центральна районна лікарня» нової цифрової радіографічної рентгенівської системи Eco View 9 Plus. У відділенні наразі проводяться ремонтні роботи. Після узгодження деяких організаційних питань система буде встановлена.

Довідково.

Універсальна рентгенографічна система «ECOVIEW 9» призначена для проведення поліпозиційних (стоячи, сидячи, лежачи) поліпроекційних рентгенографічних досліджень органів грудної клітини (в тому числі серця), черепа, кістково-суглобової і інших систем і органів людини в умовах стаціонарних рентгенівських кабінетів медичнпотреб их установ. Це ефективне за якістю і вартістю рішення для медичних організацій будь-якого рівня.

 

Read more

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31