Вівторок, 12 Травень 2020

Олег Чернійчук про послаблення карантинних обмежень. Засідання комісії ТЕП та НС

теп 12 травня3

Як відомо, після майже двох місяців від початку запровадження карантину Уряд почав знімати деякі обмеження.

Що буде дозволено та що залишається забороненим обговорили на засіданні ТЕП та НС при райдержадміністрації. Отже, з 11 травня на теренах району дозволено роботу підприємств, установ і організацій, визначених Постановою Кабінету Міністрів № 343 від 4 травня.

Чи працюватиме найближчим часом у місті ринок? Стосовно часткового відновлення роботи продуктового ринку, голова районної ради О. Чернійчук, безперечно висловився «за», але за умови дотримання наступних вимог: соціальне дистанціювання, масковий режим, регулярна дезінфекція, дотримання протиепідемічних заходів (вимірювання температури та ін.), як того вимагають постанови Уряду, а також постійне інформування через гучномовці правил поводження на ринку продавців і покупців. В цих умовах більш пильно повинні працювати створені мобільні групи, зокрема Держспоживслужба та поліціянти.

Що стосується роботи пунктів пропуску на території району, О. Чернійчук зауважив: вони мають йти на деякі послаблення коли йдеться про складні чи надзвичайні випадки. Такі заходи знизять соціальну напругу серед населення, але разом з тим не порушать карантинних вимог.

Висловився голова районної ради й за відновлення інфекційного відділення, яке успішно функціонувало до 2016 року і мало аж 25 боксів (за інформацією керівника КП «Кодимська ЦРЛ» Р. Онуфрієнка на сьогодні відновлено лише 5). Адже окрім COVID-19 у світі періодично відбуваються спалахи ін. інфекційних хвороб, наприклад, як у минулому році кору, що також потребує негайної ізоляції недужих.

Голова районної ради також інформував присутніх, що військовослужбовці Вінницького 9-го окремого мотопіхотний батальйон 59 бригади у повному складі перебувають на карантині після нещодавнього прибуття із зони проведення ООС.

Розглянувши ще низку питань порядку денного, члени комісії вирішили: рекомендувати голові міста дозволити роботу продуктового ринку у місті Кодима з дотриманням усіх карантинних заходів; окремо проіспектувати літні майданчики кафе та барів на предмет дозвільних документів.

теп 12 травня2

теп 12 травня1

Read more

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31