Четвер, 22 Серпень 2019

З Днем Державного Прапора України!

46

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю всіх з Днем Державного Прапора України!

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю, щоб життя кожного громадянина своєї Батьківщини завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

 

З повагою та найкращими побажаннями

заступник голови районної ради                   О.ЧЕРНІЙЧУК

 

Read more

Вітання з Днем Незалежності бійців "Дев'ятки"

 44

45

З нагоди 28-ї річниці проголошення Незалежності України, в районі відбулась благодійна акція зі збору різноманітних продуктів ( яблук, помідор, огірків, сливок, варення, меду, інших смаколиків) для бійців "Дев'ятки", які в даний час перебувають на військових навчаннях за межами Кодимського району. До акції долучились державні службовці, трудові колективи бюджетних установ, органи місцевого самоврядування, небайдужі мешканці міста та району. Районна рада також висловлює вдячність низці аграріїв та підприємців району, які активно долучились до акції та радо надали військовикам спонсорську допомогу. Це, зокрема, товариства: "АФ" Кодима", "Івашківське", "Лан"; СПД: "Дем'янов Ю.В.", "Загнітківський фрегат", "Іванаш", "Пекар А.М.", "Бондарчук У.Ф.", "Кірсанов Дмитро", "Кордонець В.", "Чорнописький О.", Леонов І. (м.Вознесенськ).

16 серпня заступник голови районної ради О.Чернійчук та голова райдержадміністрації Г.Гладенький вирушили до військового полігону на Миколаївщині. Мета поїздки - від імені мешканців району привітати (вже традиційно) військовиків 9-го Вінницького окремого мотопіхотного батальйону 59 бригади з Днем Незалежності та передати бійцям різноманітні подарунки та смаколики, які приготували для них жителі Кодимщини.

Слід зазначити: керівництво райдержадміністрації та райради, постійні спонсори — аграрії, вже неодноразово особисто побували й в зоні АТО, щоразу надаючи бійцям допомогу у вигляді техніки, одягу, ліків, продуктів, які були зібрані під час благодійних акцій мешканцями району та спонсорами.

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31