Лютий 2018

Вівторок, 27 Лютий 2018

Готуємося до ймовірної негоди

28168523 1609397312484677 7649571258298389498 n

28378574 1609397309151344 7153029874640953762 n copy

26 лютого голова райдержадміністрації В. Козачок провів термінову нараду.

З 27 лютого по 3 березня очікується ускладнення погодних умов: сильний снігопад, хуртовини, зниження темпер до — 20 º С. У зв'язку з цим усі служби району мають бути готовими до негоди — основний месседж зібрання.

Перший зимовий виклик Кодимщина успішно подолала, раціонально консолідуючи зусилля районної, місцевої влади, дорожників, надзвичайників, аграріїв, підприємств, установ, організацій району, тому друга можлива навала снігу не має застати зненацька.

Для цього у райдержадміністрації цілодобово буде діятиме оперативний штаб (голова РДА В. Козачок, перший заступник голови РДА О. Косаренко, головний фахівець з питань ТЕБ та НС Кодимської РДА О. Балановський та завідувач сектору містобудування, архітектури та енергоефективності – головний архітектор району О. Євтодій), завдання якого - моніторинг ситуації, координація дій усіх служб, які, в свою чергу, визначать відповідальних осіб на період надзвичайних ситуацій.

"Перекличка" виявила готовність усіх служб до надзвичайних ситуацій: техніка - справна, паливо—мастильні матеріали у наявності, персонал — у готовності тощо.

Окрім цього присутні визначили пріоритетні напрямки роботи ввірених їм підрозділів. У ці дні необхідно:

- посилити контроль за ділянками доріг, де курсують шкільні автобуси, припинити їх рух при сильних переметах;

- у разі значного зниження температури припинити навчання у школах, зокрема, для наймолодших школярів;

- здійснити додатковий контроль за багатодітними, неблагонадійними сім'ями;

- забезпечити (поза графіком) відвідування соціальними працівниками пенсіонерів, одиноких громадян, осіб з інвалідність, обмежити їх пересування негодою;

- здійснити додаткові перевірки на пожежну безпеку закладів охорони здоров'я, соціальної сфери, індивідуальні господарства, що потребують підвищеної уваги тощо.

В. Козачок визначив термінові завдання для окремих служб. Ще сьогодні:

- з'ясувати готовність та дії сільських голів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також кількість техніки, яку можливо задіяти у разі негоди; головам громад інформувати про свої контактні дані та бути на зв'язку цілодобово ;

- у всіх доступних засобах масової інформації (веб-сайті, соціальних мережах) розмістити графіки чергувань з телефони відповідальних осіб;

- у разі потреби - виставити пости, блокувати виїзд транспорту за напрямками ймовірних заметів, завертати його назад (Кодимське відділення поліції).

- Така тактика вже довела свою доцільність. Це зменшує навантаження на рятувальників, техніку та людські ресурси, які використовуються ефективніше у найбільш небезпечних зонах, - В. Козачок.

Минулого разу без допомоги аграріїв неможливо було б справитися з негодою. Вони й зараз у повній готовності, повідомив голова спілки сільгосптоваровиробників району М. Сорочан.

В. Козачок нагадав, що вперше на Кодимщині використана успішна практика відшкодування пального аграріям за укладеними з ТОВ "Березівкашляхбуд" угодами, що зменшує навантаження на господарства, які постійно допомагають громадам, забезпечуючи їх життєздатність (перше відшкодування відбудеться у березні).

Також голова РДА повідомив про облаштовані пункти обігріву у місті Кодима: у приймальному відділенні КП "Кодимська центральна районна лікарня" (вул. Ак. Амосова, 2, 1-й поверх); у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (вул. Соборна, 127) та у Кодимському районному центрі зайнятості (вул. Соборна, 69). Окрім них, у всіх селах району пункти обігріву діятимуть у ФАПах.

ЗНОВУ НАГАДУЄМО!

Утримайтесь цими днями від автомобільних подорожей. У разі крайньої необхідності - перевірте зарядку мобільних пристроїв, комплектність авто та обов'язково повідомте близьких про обраний маршрут.

В зв'язку з обмеженою технічною можливістю щодо буксирування великотоннажних машин рекомендуємо керівникам підприємств, організацій, установ обмежити у ці дні рух траспортних засобів по автотрасах.

Якщо вам терміново потрібна допомога - телефонуйте 101 та 102.

 

Read more

Четвер, 22 Лютий 2018

Середа, 21 Лютий 2018

20 лютого День вшанування пам'яті героїв Небесної сотні...

20022018 1 2

20022018 1 1 copy

20 лютого у День героїв Небесної сотні в районі відбулися заходи із вшанування подвигу Революції Гідності, пам'яті загиблих героїв.

Вранці на площу Перемоги до пам'ятного знаку борцям усіх часів за Свободу і Незалежність України прийшли керівники району та міста, військовослужбовці дев'ятого мотопіхотного батальйону "Вінниця", військового комісаріату, члени громадських організацій ветеранів Афганістану та учасників АТО, представники підприємств, організацій, установ району, школярі, небайдужі кодимчани.

- На жаль, жертовність Небесної Сотні під час Революції Гідності не була останньою. Сьогодні загиблим учасників у подіях, яким дав потужний поштовх Майдан, йде рахунок на тисячі. Схиляємо голови перед мужністю, патріотизмом та непохитністю: їх жертва стала беззаперечним доказом самоорганізації українців у споконвічному прагненні до свободи і незалежності, за право жити у вільній демократичній державі, - розпочав захід голова райдержадміністрації В. Козачок.

Очільник районної ради Г. Гладенький, голова міста В. Склярук, школярі подякували загиблим у кривавих подіях на майдані Незалежності: вони увійшли у новітню історію України як символ мужності, стійкості та прагнення нового покоління до європейського вибору, захисту своєї гідності та свободи.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після чого присутні поклали квіти до підніжжя знакового каменю.

Героям слава!

Read more

П'ятниця, 16 Лютий 2018

Четвер, 15 Лютий 2018

Вшанування пам'яті учасників бойових дій з нагоди Дня виводу військ з Афганістану

02

01

Сьогодні 15 лютого до пам'ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані прийшли очільники району і міста, депутати обласної та місцевих рад, члени районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, учасники та ветерани АТО, представники військового комісаріату, військової частини, підприємств, організацій, установ району, школярі, громадськість.

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29–ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан відкрив голова райдержадміністрації В. Козачок.

- Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід новому поколінню українських громадян. Учасники бойових дій на територіях інших держав, а пізніше - українські миротворці заслужили вдячність і повагу багатьох народів, - сказав голова РДА.

- На жаль, історія безапеляційно свідчить: дві тисячі років трагічного досвіду не переконали людство в безглуздості воєн. Тому забувати досвід історії воєн—злочинно. Віддати забуттю сумний досвід афганської війни, інших локальних конфліктів - означає знехтувати трагічним уроком історії, що неминуче призведе до нових війн, кровопролить і трагедій...

Звернулися до воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради О. Чернійчук, голова міста В. Склярук, депутат обласної ради М. Сорочан, голова районної організації "Ветерани Афганістану" С. Когут, представник РВК майор В. Лозінський, школярі. Військове братерство воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для теперішнього покоління військовослужбовців, тих, хто сьогодні на Донбасі утримує навалу внутрішнього і зовнішнього ворогів, оберігаючи територіальну цілісність держави, а молодь вивчає історію України за багатовіковими подвигами своїх батьків, дідів та прадідів — справжніх патріотів. Багато з воїнів-інтернаціоналістів ще й дотепер у лавах ЗСУ, волонтерів, добровольців. Їх війна ще триває.

"Схиляємо голову перед тими, кому не судилося повернутися на рідну землю".

Пам'ять загиблих військовослужбовців, які загинули у бойових діях на території інших держав, вшанували хвилиною мовчання...

З нагоди свята численні ветераниі, сім'ї загиблих військовослужбовців отримали фінансову допомогу від директор ТОВ "Агрофірма Кодима" М. Сорочана, а усіх присутніх він запросив до святкового столу.

За мужність і героїзм, вірність присязі, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виводу військ з Афганістану Почесними грамотами райдержадміністрації, райради та райвійськкомату нагороджено воїнів-інтернаціоналістів району: Івана Баркара, Володимира Почтарука, Михайла Близнюка, Віталія Шмондрика, Петра Олійника, Миколу Момотливого.

Героям слава!

03

Read more

П'ятниця, 09 Лютий 2018

П'ятниця, 02 Лютий 2018

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28