П'ятниця, 01 Грудень 2017

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю.

24131213 1523921511032258 7492493872996919845 n copy

Від того, як суспільство ставиться до людей, яким з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії – людей з особливими потребами, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда – завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на добрій волі окремих людей.

Люди з особливими потребами не бажають, щоб їх жаліли. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла б опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібне щось особливе, лише елементарне – можливість жити в нормальних умовах, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам.

30 листопада в районному Будинку культури відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня інваліда. Були запрошені громадяни з обмеженими можливостями, жителі району та міста, керівники та активісти громадських об'єднань інвалідів, працівники управління соціального захисту населення РДА, представники влади, громадськісті та ЗМІ. Усі бажаючі мали змогу оглянути виставку художнього та декоративно-прикладного мистецтва, присвяченої Міжнародному дню інваліда – тут були представлені різноманітні роботи, авторами яких є люди з обмеженими можливостями.

До присутніх на зібранні з вітальним словом звернулись представники влади — перший заступник голови РДА О.Косаренко та заступник голови районної ради О.Чернійчук. Посадовці, зокрема, наголосили: Міжнародний день інвалідів покликаний привернути увагу до проблем інвалідів, захисту їх прав, активізувати діяльність з підтримки людей, з обмеженими фізичними можливостями. Його відзначення - це добра нагода разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислити все, що зроблено і що треба зробити на підтримку людей з особливими потребами, згуртувати наші зусилля за для їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Головне – щоб ті кроки, які вже зроблені в цьому напрямку, мали ефективне продовження.

Керівники також висловили вдячність всім небайдужим громадянам, які допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Усім присітнім представники влади побажали здоров'я, затишку в родинах, гарного настрою та оптимізму, щасливого життя на багато років.

Під час заходу було висловлено чимало слів вдячності громадським організаціям інвалідів за нелегку і щоденну допомогу з подолання труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров'ям, а також найтепліші слова жителям Кодимщини, на долю яких випали нелегкі випробування. У виконанні місцевих поетів, співаків та композиторів прозвучали чудові вірші та пісні. Шановних гостей вітали мистецькими номерами працівники районного Будинку культури та вихованці Школи мистецтв.

За значний особистий внесок у вирішення соціальних проблем інвалідів, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня інвалідів керівники осередків та члени Кодимської районної організації інвалідів Одеської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради та Подяками зазначеного громадського об'єднання.

24058992 1523921774365565 4122108009717373161 n

 

 

Read more

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні!!!

Рекомендації суб'єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб'єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв'язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі, повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифікату сплинув, Ви не зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавали електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: "АЦСК".

Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з'явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись ізРекомендаціями при роботі з Реєстром.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , при цьому:

направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Read more

Календар новин

<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31