Лютий 2017

Понеділок, 27 Лютий 2017

Вівторок, 21 Лютий 2017

День Героїв Небесної Сотні.

dscn0101

20 лютого, у скорботну для усієї України дату – день вшанування героїв Небесної сотні, на Кодимщині відбулася низка заходів за участі керівників району та міста, підприємств, організацій, установ, військовослужбовців, представників громадськості району та духовенства.

Об 11.30 на площі Перемоги отець Назарій, настоятель церкви Святого архістратига божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату, провів поминальну панахиду за Небесною сотнею. Присутні, запаливши свічки, у спільній молитві поіменно згадали усіх загиблих під час Революції Гідності; схиливши голови у жалобі, просили у Бога упокоєння їхніх душ і миру для України.

        Зокрема, о. Назарій сказав, що події на Майдані 2014 року залишили великий кривавий слід в історії нашої держави, багатостраждальної України, боротьба за незалежність, свободу, державність якої споконвіку носила характер всенародного руху і кожна епоха мала своїх героїв. Царство Небесне і Вічний спокій Небесній сотні - воїнам, котрі на полі брані поклали своє життя на алтар справедливості та свободи.

Голова районної ради Г.Гладенький, голова РДА В.Козачок,  депутати обласної, районної та міської рад, усі присутні на панахиді поклали квіти та запалені свічки до пам'ятного каменю, на місці якого буде споруджено Меморіал борцям за Свободу та Незалежність України.

dscn0098

dscn0099

dscn0121


Read more

30-та річниця районної організації ветеранів

vet 1

В районі пройшли заходи з нагоди 30-ї річниці заснування районної організації ветеранів.

 16 лютого після урочистого покладання вінків та квітів до підніжжя меморіалу воїнам-визволителям на Площі Перемоги (за участі керівництва району та міста, керівників і представників ветеранської організації, трудових колективів міста та району, очільників та депутатів місцевих рад, мешканців міста), в малій залі районного Будинку культури розпочався урочистий пленум районної ради ветеранів.

З доповіддю «Про завдання первинних організацій ветеранів в рік 30-річчя Організації ветеранів України” виступив голова районної ветеранської організації В.А. Андреєв. Володимир Арсенійович, зокрема, розповів про те, як 1987 році на установчій конференції створювалась районна ветеранська організація, про історію її становлення та діяльністі, згадав людей, які стояли біля витоків ветеранського руху та зробили чимало для розвитку Кодимщини.

Спогадами про розвиток у районі ветеранського руху поділився учасник установчої конференції 1987 року (на той час заступник голови виконкому районної ради депутатів) Б.М.Пороник. Борис Миколайович привітав присутніх з 30-ю річницею організації та акцентував увагу на значній ролі в створенні та становленні первинних осередків у населених пунктах району керівників підприємств та організацій (І.А.Руденка, Ф.А.Романенка, В.П.Білоконя, А.І.Помагайбуса і багатьох інших), згадав перших керівників громадського об'єднання: голову президії — Горбенка Євгенія Олексійовича; заступника голови — Ющенка Євгенія Івановича, секретаря — Поплавську Олену Митрофановну.

 Представників організації вітали голова райдержадміністрації В.Козачок, голова районної ради Г.Гладенький, депутати обласної ради М.Сорочан та О.Барський. Промовці висловили вдячність ветеранам за патіотизм та мужність, багаторічну плідну працю, вагому роль та активну участь у громадсько-політичному житті Кодимщини, побажали їм міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів. Найактивніші члени ГО були нагороджені грамотами та подяками райдержадміністрації, районної та обласної рад.

Після завершення офіційної частини для учасників та гостей відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного Будинку культури.

vet 9

vet 11

 

Read more

Середа, 15 Лютий 2017

І пам’ять ожива вогнем пекучих ран!

І пам'ять ожива вогнем пекучих ран...

15 лютого біля пам'ятного знаку воїнам-афганцям у місті Кодима відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

Урочиста частина відбулася за участю керівників району та міста; голови районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, керівників та представників військового комісаріату, військової частини, підприємств, організацій, установ, школярів, громадськості району.

Слова подяки та поваги звучали у виступах голови районної ради Г.Гладенького, першого заступника голови РДА О. Косаренка, голови міської ради В. Склярука, голови районної організації ветеранів Афганістану В. Вавринчука, який також поділився з побратимами спогадами про ті далекі події та думками про сьогодення.

Вогненими дорогами чужої країни пройшли більше 160 000 українців, зокрема, близько 200 мешканців району, четверо з них не повернулися. А у душах учасників тих подій війни все ще живе війна.

Сьогодні воїни-інтернаціоналісти - загартовані, сильні духом, віддані високим ідеалам. Багато з них знову, залишивши мирне життя, пішли на ратну працю, оберігати суверенітет та територіальну цілісність України на Сході.

Загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів згадали поіменно, вшанували хвилиною мовчання, після чого учасники мітингу поклали вінки і квіти до пам'ятника воїнам-афганцям, а також до меморіалу воїнам-визволителям на площі Перемоги.

Сьогодні пам'ять про ті далекі події, подвиг та мужність воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для нинішнього покоління, оберегом від нового кровопролиття, підгрунтям гуманності і справедливості, запорукою перемоги України над внутрішнім та зовнішнім ворогами.

 

1502

150217 copy

Read more

Вівторок, 14 Лютий 2017

Офіційний візит голів Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради.

10 лютого на території району з офіційним візитом перебували голова облдержадміністрації Максим Степанов та голова обласної ради Анатолій Урбанський. Відразу по приїзду гості зустрілися з мешканцями аварійного будинку по вул.Садова, 1 (дах багатоповерхівки давно потребує капітального ремонту, мешканці страждають від протікань під час злив, вологості та плісняви в квартирах). Максим Степанов зазначив, що на найближчу сесію обласної ради буде винесено питання щодо виділення 2-х мільйонів 100 тисяч гривень на реконструкцію даху в рамках Регіональної програми енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки. Роботи буде розпочато коли покращаться погодні умови.

Після цього делегація відвідала Кодимський центр надання адміністративних послуг. Під час спілкування з фахівцями підрозділу голова обласної державної адміністрації, зокрема, повідомив, що для районного центру надання адміністративних послуг планується виділити кошти на облаштування відділення міграційної служби.

Об 11 годині голова ОДА М.Степанов розпочав прийом громадян (на прийомі був присутній голова обласної ради Анатолій Урбанський, голова райдержадміністрації Вадим Козачок, а також депутати обласної ради Олександр Барський, Сергій Петровський, Сергій Лупашко, керівники підрозділів ОДА та РДА).

На прийом попередньо записались 15 осіб. Усі заявники одержали вичерпні відповіді та фахові консультації. Порушені питання — різноманітні: про роботу правоохоронних органів в районі; про компенсацію пільг та субсидій підприємству за надані населенню послуги; про проблемні питання медицини району; про проблемні питання життєдіяльності міста; про поновлення на посаді; про бездіяльність правоохоронних органів щодо розгляду справи; про обслуговування доріг району та перехід дорожнього підприємства під управління Кодимської районної ради тощо.

Під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, яка відбулась після закінчення прийому громадян, Максим Степанов, зокрема, заявив: розбиту дорогу між Кодимським і Балтським районами (яку посадовець оглянув під час візиту) відремонтують вже до кінця поточного року.

- Ми почнемо ремонт 22 найбільш проблемних кілометрів дороги, на це, я впевнений, ми зможемо виділити необхідні кошти (40-60 млн.), - зазначив М.Степанов.

Для повної реконструкції дороги необхідно 150 мільйонів. Ремонт розпочнеться після підготовки районною владою проектної документації.

Про те, що обласна влада готова допомогти району у вирішенні наболілих проблем (це і ремонт дороги Кодима - Балта, реконструкція даху багатоповерхівки, інших важливих споруд та об'єктів) запевнив і голова обласної ради А.Урбанський. - Пріоритетним тут вважаю реконструкцію житлового будинку, мешканці якого вже багато років страждають через дірявий дах. Необхідні для цього кошти виділені ще минулого року, а проведення ремонту розпочнется вже навесні.

 

 

39909

 

29910

 

19900

Read more

Понеділок, 06 Лютий 2017

Четвер, 02 Лютий 2017

Стан доріг в районі

31 січня відбулася робоча зустріч заступника начальника Служби автомобільних доріг у Одеській області з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг І. М.Ханчевського, групи фахівців цієї організації з головою районної ради Г.Гладеньким і головою райдержадміністрації В.Козачком.

Візит представників Служби - результат тривалих перемовин з керівництвом області щодо реалізації проекту “Подільський аграрний шлях” та, зрештою, узгодженої позиції з цього питання депутатів обласної ради від Кодимщини і керівництва області.

Під час наради в кабінеті голови РДА відбулось детальне обговорення ситуації в районі та визначено пріоритети та найголовніші напрямки проведення ремонтів дорожнього покриття. Це, в першу чергу, ділянки Кодима — Балта; Кодима — Піщанка та, можливо, дорожнього сполучення у Чечельницькому напрямку.

Після цього фахівці Служби автомобільних доріг у Одеській області спільно з керівництвом району здійснили об'їзд та провели моніторинг фактичного стану автодоріг по маршруту Подільського шляху на території Кодимщини.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо реальної можливості проведення грунтовного ремонту визначених аварійних ділянок вже у поточному році. Фінансування робіт здійснюватиметься з обласного та районного бюджетів, а також бюджетів територіальних громад краю.

 

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28