Середа, 15 Лютий 2017

І пам’ять ожива вогнем пекучих ран!

І пам'ять ожива вогнем пекучих ран...

15 лютого біля пам'ятного знаку воїнам-афганцям у місті Кодима відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

Урочиста частина відбулася за участю керівників району та міста; голови районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, керівників та представників військового комісаріату, військової частини, підприємств, організацій, установ, школярів, громадськості району.

Слова подяки та поваги звучали у виступах голови районної ради Г.Гладенького, першого заступника голови РДА О. Косаренка, голови міської ради В. Склярука, голови районної організації ветеранів Афганістану В. Вавринчука, який також поділився з побратимами спогадами про ті далекі події та думками про сьогодення.

Вогненими дорогами чужої країни пройшли більше 160 000 українців, зокрема, близько 200 мешканців району, четверо з них не повернулися. А у душах учасників тих подій війни все ще живе війна.

Сьогодні воїни-інтернаціоналісти - загартовані, сильні духом, віддані високим ідеалам. Багато з них знову, залишивши мирне життя, пішли на ратну працю, оберігати суверенітет та територіальну цілісність України на Сході.

Загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів згадали поіменно, вшанували хвилиною мовчання, після чого учасники мітингу поклали вінки і квіти до пам'ятника воїнам-афганцям, а також до меморіалу воїнам-визволителям на площі Перемоги.

Сьогодні пам'ять про ті далекі події, подвиг та мужність воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для нинішнього покоління, оберегом від нового кровопролиття, підгрунтям гуманності і справедливості, запорукою перемоги України над внутрішнім та зовнішнім ворогами.

 

1502

150217 copy

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28