Вівторок, 14 Лютий 2017

Офіційний візит голів Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради.

10 лютого на території району з офіційним візитом перебували голова облдержадміністрації Максим Степанов та голова обласної ради Анатолій Урбанський. Відразу по приїзду гості зустрілися з мешканцями аварійного будинку по вул.Садова, 1 (дах багатоповерхівки давно потребує капітального ремонту, мешканці страждають від протікань під час злив, вологості та плісняви в квартирах). Максим Степанов зазначив, що на найближчу сесію обласної ради буде винесено питання щодо виділення 2-х мільйонів 100 тисяч гривень на реконструкцію даху в рамках Регіональної програми енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки. Роботи буде розпочато коли покращаться погодні умови.

Після цього делегація відвідала Кодимський центр надання адміністративних послуг. Під час спілкування з фахівцями підрозділу голова обласної державної адміністрації, зокрема, повідомив, що для районного центру надання адміністративних послуг планується виділити кошти на облаштування відділення міграційної служби.

Об 11 годині голова ОДА М.Степанов розпочав прийом громадян (на прийомі був присутній голова обласної ради Анатолій Урбанський, голова райдержадміністрації Вадим Козачок, а також депутати обласної ради Олександр Барський, Сергій Петровський, Сергій Лупашко, керівники підрозділів ОДА та РДА).

На прийом попередньо записались 15 осіб. Усі заявники одержали вичерпні відповіді та фахові консультації. Порушені питання — різноманітні: про роботу правоохоронних органів в районі; про компенсацію пільг та субсидій підприємству за надані населенню послуги; про проблемні питання медицини району; про проблемні питання життєдіяльності міста; про поновлення на посаді; про бездіяльність правоохоронних органів щодо розгляду справи; про обслуговування доріг району та перехід дорожнього підприємства під управління Кодимської районної ради тощо.

Під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, яка відбулась після закінчення прийому громадян, Максим Степанов, зокрема, заявив: розбиту дорогу між Кодимським і Балтським районами (яку посадовець оглянув під час візиту) відремонтують вже до кінця поточного року.

- Ми почнемо ремонт 22 найбільш проблемних кілометрів дороги, на це, я впевнений, ми зможемо виділити необхідні кошти (40-60 млн.), - зазначив М.Степанов.

Для повної реконструкції дороги необхідно 150 мільйонів. Ремонт розпочнеться після підготовки районною владою проектної документації.

Про те, що обласна влада готова допомогти району у вирішенні наболілих проблем (це і ремонт дороги Кодима - Балта, реконструкція даху багатоповерхівки, інших важливих споруд та об'єктів) запевнив і голова обласної ради А.Урбанський. - Пріоритетним тут вважаю реконструкцію житлового будинку, мешканці якого вже багато років страждають через дірявий дах. Необхідні для цього кошти виділені ще минулого року, а проведення ремонту розпочнется вже навесні.

 

 

39909

 

29910

 

19900

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28