Грудень 2017

П'ятниця, 29 Грудень 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 29 copy copy

Шановні мешканці району, колеги!

Щиро вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю міцного здоров,я, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів.

Нехай Новий рік та Різдво Христове принесуть тільки добро, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів, шани та любові від рідних і близьких вам людей, щасливих та яскравих подій і всього самого найкращого!



З повагою, голова районної ради            Г.М. Гладенький

Read more

Привітання Матері-героїні !

7 грудня Президент України Петро Порошенко підписав указ Про присвоєння почесного звання Мати-героїня 956 українкам, зокрема, 40 - з Одещини. Серед них знаходимо ім'я й нашої землячки із с. Федорівка, Людмили Василець.

А в останні дні року, що минає, виконуючи доручення Президента, голова райдержадміністрації Вадим Козачок та голова районної ради Геннадій Гладенький привітали та вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» Людмилі Леонідівні як визнання її особистого внеску в реалізацію державної сімейної політики, прикладу материнської самовідданості, зразкового виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Схвильовану Людмилу супроводжують її дві доньки, Світлана та Заряна, які дуже люблять свою матусю,та так, що неможливо приховати ці іскорки обожнювання в очах.

П'ятеро достойних громадян виховала (і ще виховує) Людмила Василець. Має вже 10 онуків і сподівається на поповнення їх великої щасливої сім'ї.

- Найвища місія жінки у цьому світі - бути матір'ю. І це призначення Ви виконали, уособлюючи в дітях високий образ Жінки-матері,- вітаючи, сказав очільник району та подякував за осередок тепла, невеличкий всесвіт, який вона змогла створити навколо себе та виховати достойне продовження, гідне покоління.

Голова районної ради Геннадій Гладенький привітав квітами мати-героїню зі словами щирої вдячності за найважчу,але разом з тим, й найблагороднішу працю – виховання дітей та побажав Людмилі, щоб діти завжди тішили її увагою, чуйним та щирим словом.

Основний меседж зустрічі: завдяки саме таким сім'ям (а в нас їх чимало) ми створюємо щасливу націю з безмежними можливостями, міцним корінням і світлим майбутнім.

У свій час французький прозаїк Ернест Легуве дуже влучно сказав: «Мама - єдине на землі божество, яке не знає атеїстів».

3 copy

2 copy copy copy copy copy

Read more

П'ятниця, 22 Грудень 2017

Понеділок, 18 Грудень 2017

Оголошення конкурсу на право оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимськог районуо

«Оголошення орендодавця про намір передати в оренду об'єкт спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району»

1. Назва органу управління: Кодимська районна рада, Одеської області.

2. Балансоутримувач (орендодавець): Кодимська районна рада, Одеської області.

3.Найменування предмету конкурсу: Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району загальною площею 67,6 м2, а саме:

- приміщення котельні площею 34,7 м2;

- паливний склад площею 24,9 м2;

- кімната відпочинку площею 5,0 м2;

- душова площею 3,0 м2.

4. Місцезнаходження: 66000, Одеська область, м. Кодима, пл. Перемоги, 1.

5. Стартовий розмір орендної плати: 1855,0 грн.

6. Мета використання: Для розміщення котельні альтернатив них видів палива.

Заяви про оренду зазначеного об'єкта приймаються протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення за адресою: 66000, Одеська область, м. Кодима, пл. Перемоги, 1, каб. 12.

Заяви подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» з зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об'єкт оренди орендодавець оголошує конкурс на право його оренди відповідно до вимог абзацу 3 частини 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Обов'язковою умовою вищевказаного об'єкта оренди є відшкодування витрат балансоутримувачу пов'язаних з виготовленням документації необхідної для передачі об'єкта в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією). Додаткова інформація за телефонами: 2-67-23; 2-66-75.

 

16 грудня 2017 року

Read more

Четвер, 14 Грудень 2017

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС .

25299410 1536499156441160 1576710884204266100 n

14 грудня о 10.00 у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до пам'ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам рушила урочиста хода.

Керівники району та міста, керівники підприємств, організацій та установ, депутати, представники політичних партій, військовослужбовці, учасники АТО, волонтери, ветерани, школярі, громадськість прийшли вшанувати тих, хто героїчними зусиллями, самовідданою мужньою працею в епіцентрі надзвичайної події приборкував вогнище безжальної радіації.

Вже традиційно відкрив мітинг керівник районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" І. Кучеренко.

- На жаль, з кожним роком все менше нас, чорнобильців, приходить щорічно сюди у цю дату. Вже 40 земляків покинули наші лави назавжди. Але ми завжди пам'ятатимемо про них.

- В цей зимовий день ми знову повертаємось в трагічний 1986 рік, коли розрекламований "мирний атом" несподівано вийшов з-під контролю, а над Україною нависла зловісна тінь смертоносної радіації. Сьогодні ми знову і знову висловлюємо щиру вдячність героям - ліквідаторам, вшановуємо тих, хто загинув у боротьбі з наслідками найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії, - сказав перший заступник голови райдержадміністрації О. Косаренко.

За героїзм, самовідданість і мужність низько вклонився у глибокій пошані учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті голова районної ради О. Чернійчук: "Подвиг ваш ніколи не буде забутий!"

Виступаючі побажали чорнобильцям та усім причетним до тих вікопомних подій міцного здоров'я, щастя, добробуту, довголіття, миру та злагоди.

Пам'ять про наших співвітчизників, які ціною власного життя ліквідовували найстрашнішу катастрофу XX століття, вшанували хвилиною мовчання, схиливши голови у жалобі і скорботі, після чого присутні поклали вінки та квіти до підніжжя пам'ятника.

Read more

П'ятниця, 08 Грудень 2017

Четвер, 07 Грудень 2017

З Днем місцевого самоврядування!

2 copy copy copy copy

 

Шановні депутати, колеги!

Вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування.

Від щирого серця бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров,я, щастя, добробуту, сил і наснаги на добрі справи та непохитної віри у щасливе майбутнє нашого району і всієї України. Нехай це свято об,єднає всіх нас у спільному прагненні зробити наші села, міста і всю Україну щасливими й багатими.


З повагою, голова районної ради             Г.М. Гладенький

Read more

Понеділок, 04 Грудень 2017

Календар новин

<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31