Щиросердно вітаю з Днем Гідності та Свободи!

21112018

Шановні земляки!

21 листопада ми вшановуємо героїв двох революцій — Помаранчевої та Революції Гідності, які сталися вже в часи Незалежної України; а також - Небесну Сотню та загиблих в АТО військовослужбовців, усіх, хто своєю жертовністю, відстоюють право України бути вільною, незалежною, суверенною державою.

Сьогодні ми формуємо нове обличчя України, ми здатні, як і в далекі часи наші волелюбні пращури, захистити її від внутрішнього та зовнішнього ворогів, що посягають на її цілісність, гідно відповідаємо на всі виклики часу.

Ми живемо у складні часи, є учасниками та свідками кривавих подій, ми причасні до доленосних змін, навчилися долати кризові ситуації та перемагати. Тому на нас лежить відповідальність за об'єктивність інформації, яку ми залишимо наступним поколінням. А вони повинні знати: український народ не зламати, волю — не відібрати, із обраного шляху — не звернути.

Культивуючи в молодому поколінні вічні цінності українців— Гідність і Свободу, ці великі надбання народу, ми духовно оздоровлюємо націю, зміцнюємо її національно-патріотичні налаштування, створюємо сприятливе середовище для розвитку громадських інституцій, євроінтеграції України тощо.

У цех день бажаємо усім нам віри у краще майбуття нашої великої держави, високих цілей та здійснення задумів, прогресивних реформ та достойного життя. Нехай завжди супроводжують вас любов, родинний затишок, мир і спокій!

Слава Україні!

Героям слава!

Заступник голови районної ради                                              О.Чернійчук


Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31