20180504 191200 copy

20180504 190848 copy

20180504 180611 copy

04 травня 2018 року у смт. Овідіополь в Палаці спорту ім. В. І. Дукова проводився другий етап Спартакіади серед депутатів Одеської обласної ради, міських (міст обласного значення), районних, селищних та сільських рад області.

В Спартакіаді приймали участь 13 збірних команд Одеської області. Змагання проводилося з таких видів спорту як футзал, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки згідно діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з видів спорту.

Збірна команда Кодимського району в загальній кількості 21 учасник була представлена в усіх вище вказаних видах спорту.

Команда з футзалу зайняла 1-ше місце та була нагороджена за перемогу кубком та медалями.

В особистій першості з тенісу настільного серед жінок 2-ге місце зайняла Ясніцька Людмила – депутат Будеївської сільської ради, а серед чоловіків 4-те місце Шмондрик Віталій - депутат Сербівської сільської ради.

В турнірі з шахів серед жінок 3-тє місце зайняла Лисенко Ганна – депутат міської ради, серед чоловіків – 6-те місце зайняв Тростянецький Іван– депутат районної ради.

В шашках 3-тє місце здобув Корчинський Валерій – депутат районної ради.

Загальнокомандні результати Кодимського району з волейболу посіли 4-те місце, з тенісу настільного – 2-ге місце, з футзалу – 1-ше місце, з шахів– 5-те місце, з шашків – 9 місце. В загальнокомандній першості збірна команда Кодимського району в результаті посіла 1-ше місце серед команд Одеської області, та була нагороджена кубком і грамотою Одеської обласної ради.

Усі учасники нашої збірної під час змагань проявили характер та волю до перемоги. Від імені керівництва району та особисто від себе висловлюю щиру подяку та бажаю всім міцного здоров'я і нових перемог, як у спорті так і у житті в цілому. Також хочу подякувати всім, хто приймав безпосередню участь у підготовці та забезпеченні участі збірної команди району у Спартакіаді.