Вшанування пам'яті учасників бойових дій з нагоди Дня виводу військ з Афганістану

02

01

Сьогодні 15 лютого до пам'ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані прийшли очільники району і міста, депутати обласної та місцевих рад, члени районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, учасники та ветерани АТО, представники військового комісаріату, військової частини, підприємств, організацій, установ району, школярі, громадськість.

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29–ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан відкрив голова райдержадміністрації В. Козачок.

- Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід новому поколінню українських громадян. Учасники бойових дій на територіях інших держав, а пізніше - українські миротворці заслужили вдячність і повагу багатьох народів, - сказав голова РДА.

- На жаль, історія безапеляційно свідчить: дві тисячі років трагічного досвіду не переконали людство в безглуздості воєн. Тому забувати досвід історії воєн—злочинно. Віддати забуттю сумний досвід афганської війни, інших локальних конфліктів - означає знехтувати трагічним уроком історії, що неминуче призведе до нових війн, кровопролить і трагедій...

Звернулися до воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради О. Чернійчук, голова міста В. Склярук, депутат обласної ради М. Сорочан, голова районної організації "Ветерани Афганістану" С. Когут, представник РВК майор В. Лозінський, школярі. Військове братерство воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для теперішнього покоління військовослужбовців, тих, хто сьогодні на Донбасі утримує навалу внутрішнього і зовнішнього ворогів, оберігаючи територіальну цілісність держави, а молодь вивчає історію України за багатовіковими подвигами своїх батьків, дідів та прадідів — справжніх патріотів. Багато з воїнів-інтернаціоналістів ще й дотепер у лавах ЗСУ, волонтерів, добровольців. Їх війна ще триває.

"Схиляємо голову перед тими, кому не судилося повернутися на рідну землю".

Пам'ять загиблих військовослужбовців, які загинули у бойових діях на території інших держав, вшанували хвилиною мовчання...

З нагоди свята численні ветераниі, сім'ї загиблих військовослужбовців отримали фінансову допомогу від директор ТОВ "Агрофірма Кодима" М. Сорочана, а усіх присутніх він запросив до святкового столу.

За мужність і героїзм, вірність присязі, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виводу військ з Афганістану Почесними грамотами райдержадміністрації, райради та райвійськкомату нагороджено воїнів-інтернаціоналістів району: Івана Баркара, Володимира Почтарука, Михайла Близнюка, Віталія Шмондрика, Петра Олійника, Миколу Момотливого.

Героям слава!

03

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31