Дорогу випробувано! Щасливої дороги!

Нещодавно з робочим візитом до Кодимського району прибув радник голови Одеської ОДА С. С. Лазуткін.

Як відомо, вже відремонтовано, введено в експлуатацію і із задоволенням випробувано водіями дорогу, сполученням Кодима-Балта.

Чи відповідає якість дорожнього покриття встановленим нормам і стандартам, який транспортно-експлуатаційний стан автошляху на поточний момент, чи виправдовує своє призначення дорога – така мета інтерактивного моніторингу, проведеного сьогодні посадовцем з допомогою квадрокоптера.

Зустрічаючи делегацію біля в'їзду у с. Будеї, голова районної ради Геннадій Гладенький, голова райдержадміністрації Вадим Козачок показав місце, де вже незабаром буде встановлено пересувний ваговий комплекс - на заваду порушникам габаритно-вагових норм транспорту.

- Таких комплексів у Одеській області буде функціонувати 8. Мета очевидна: обмежити пересування вантажних засобів з критичною вагою, які найнебезпечніші для експлуатації доріг. Точно такі самі обмеження діють і у Європі, що робить їх дороги довговічними та безпечними, - зазначив очільник району.

- Останнім часом наш район поступово перетворюється із депресивного у перспективний, з позитивними соціально-економічними і культурними перетвореннями. Тому значення дороги Кодима-Балта у такому процесі важко переоцінити: це нові перспективи, створення умов інвестиційної діяльності, це, нарешті, новий імідж району, а для Кодима-фест, який два роки поспіль відбувається в селі Івашків та є гордістю і візитівкою району — це найбільша необхідність, - прокоментував голова Івашківської сільської ради П. Погорілий та висловив щиру подяку голові Одеської ОДА М. Степанову та голові Одеської обласної ради А. Урбанському за виконану обіцянку, дану за першого візиту до Кодимщини.

Поцікавилися посадовці думкою й самих водіїв: усі позитивно оцінюють не лише стан дороги, а й її значення для вирішення соціально-побутових проблем, розвитку бізнесу та ін.

- Багато наших зусиль були б марними чи фактично знівельовані якби не всіляка підтримка голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Завдяки такій співпраці, командній роботі на місцях ми отримуємо впевненість у подальшому соціально-економічному зростанні, гармонійному культурному розвитку нашої Кодимщини.

                                                          26231670 1563967600360982 3154418677002161281 n

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31