Привітання Матері-героїні !

7 грудня Президент України Петро Порошенко підписав указ Про присвоєння почесного звання Мати-героїня 956 українкам, зокрема, 40 - з Одещини. Серед них знаходимо ім'я й нашої землячки із с. Федорівка, Людмили Василець.

А в останні дні року, що минає, виконуючи доручення Президента, голова райдержадміністрації Вадим Козачок та голова районної ради Геннадій Гладенький привітали та вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» Людмилі Леонідівні як визнання її особистого внеску в реалізацію державної сімейної політики, прикладу материнської самовідданості, зразкового виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Схвильовану Людмилу супроводжують її дві доньки, Світлана та Заряна, які дуже люблять свою матусю,та так, що неможливо приховати ці іскорки обожнювання в очах.

П'ятеро достойних громадян виховала (і ще виховує) Людмила Василець. Має вже 10 онуків і сподівається на поповнення їх великої щасливої сім'ї.

- Найвища місія жінки у цьому світі - бути матір'ю. І це призначення Ви виконали, уособлюючи в дітях високий образ Жінки-матері,- вітаючи, сказав очільник району та подякував за осередок тепла, невеличкий всесвіт, який вона змогла створити навколо себе та виховати достойне продовження, гідне покоління.

Голова районної ради Геннадій Гладенький привітав квітами мати-героїню зі словами щирої вдячності за найважчу,але разом з тим, й найблагороднішу працю – виховання дітей та побажав Людмилі, щоб діти завжди тішили її увагою, чуйним та щирим словом.

Основний меседж зустрічі: завдяки саме таким сім'ям (а в нас їх чимало) ми створюємо щасливу націю з безмежними можливостями, міцним корінням і світлим майбутнім.

У свій час французький прозаїк Ернест Легуве дуже влучно сказав: «Мама - єдине на землі божество, яке не знає атеїстів».

3 copy

2 copy copy copy copy copy

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31