Аграрії ремонтують дороги Кодимщини

        18 серпня голова районної ради Г.М. Гладенький та виконуючий обов'язки голови РДА О.А. Косаренко у ході робочої поїздки районом побували на дорогах, які наразі ремонтуються.

        Об'єкт перший. 

        В'їзд від дороги Олексіївка-Грабово у село Загнітків . Ямковий ремонт здійснюється повністю за кошт ТОВ «Зернятко-Південь» (керівник С. А. Машлай). Виконавчий директор П. М. Кушнір, який на місці контролює хід робіт, коментує:

        - Працює наш найближчий сусід Піщанський дорожньо-ремонтний пункт філії Томашпільський райавтодор, використовуючи техніку та робочу силу підприємства, а також асфальт з Крижополя. На сьогодні «пройшли» 2 км дороги, використали 30 тонн асфальту. Зараз – на під'їзді грейдер, який попереду вирівнює узбіччя дороги.

         Об'єкт другий.

         Кодимське ДРП Котовського ДЕУ (керівник С. Туренко) здійснює ремонт дороги Кодима-Слобідка.

         За інформацією представника підприємства А. Іванова, ямковий ремонт проведений вже на 6 км дороги. У планах - до вечора ще 3 км «пробігу».

         - Використовуємо «класичну» технологію для такого ремонту: для підґрунтовки, як в'яжуче, використовуємо бітум, зверху покриваємо асфальтом.

          Ремонт на цьому напрямку фінансує районна спілка сільгоспвиробників району (голова М. Сорочан). Однак, за інформацією самих аграріїв, найбільші сільськогосподарські товариства, єдиним власником яких є «Банк Південний» (ТОВ «Ясні зорі», СТОВ «Грабівське», ТОВ «Котовське зерно») не беруть участі у цих ініціативах. А використовують вони у районі найбільшу кількість га земель сільськогосподарського призначення (більше 5 тис.га із 41 тис. га ріллі).                   Отже, чи не «Банку Південному» стане у пригоді ця дорога, якою вивозитимуть зерно до Подільського елеватора?

           І, як доказ, бачимо їх великовантажну машину, яка прямує до міста. То ж чи довго слугуватиме дорога мешканцям і аграріям Кодимщини за такої експлуатації – побачимо.

           Звичайно, починання сільгоспвиробників - діло добровільне. Можна й таку позицію мати. Але без поєднання зусиль влади і аграріїв, на жаль, не можливо сьогодні зберегти інфраструктуру і життєздатність територіальних громад нашого краю. Ще не пізно. Долучайтеся!

21 copy

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31