Відбувся відкритий всеукраїнський турнір серед ветеранів, присвячений пам’яті Ф. А. Романенко

    1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy

     13 серпня на стадіоні «Колос»  відбувся відкритий всеукраїнський турнір серед ветеранів, присвячений пам’яті нашого земляка, заслуженого будівельника, мецената, в минулому – керівника підприємства ТОВ «Агрошляхбуд» Ф. А. Романенко.

У цей день велику родину Федора Амбросійовича, його дружину, дітей , внуків та правнуків привітали керівництво району, друзі та знайомі, ветерани праці, громадські діячі, уболівальники, жителі Кодимщини. Спортивні досягнення та перемоги в день будівельника спортсмени сьогодні приурочують Ф. А. Романенко, гарній людині, майстру своєї справи, громадянину, який присвятив більшу частину свого життя розбудові району.

Численні дороги, бетонні та асфальтні покриття, прокладені підприємством, в т.ч. й стадіону, ще й досі служать нагадуванням про якість робіт будівельників минулого століття. Про це нагадав у вітальній промові голова районної ради Г. Гладенький. Він наголосив:
- Впевнений, турніри такого рівня, в знак пошани видатних діячів, які працювали на благо Кодимщини, її розбудови, стануть доброю традицією.

Після цього капітанів команд запросили до флагштоку для підняття державного прапора України. Після виконання гімну держави, турнір пам’яті Ф. А. Романенко оголошено відкритим.

Привітав учасників змагань й депутат обласної ради, спонсор і меценат, переможець програми «Золоті руки України», директор ТОВ «АФ «Кодима» М. Сорочан, за повної фінансової підтримки якого і стало можливим це свято. Микола Васильович гордий тим, що мав у житті такого наставника, а нинішню молодь та сучасних керівників закликав пам’ятати та використовувати досвід минулих поколінь, примножувати та розвивати його на благо України, а також виправляти помилки, які, без сумніву, є у кожних починаннях.

Організатори свята вручили подарунки та сувеніри тим, хто багато років працював з Федором Амбросійовичем, його друзям та соратникам.

Після урочистої частини розпочалися змагання. А право почесне першого удару надали правнукам В. Ф. Романенка – Кирилові та Данилу.

На стадіоні змагалися  команди: 
- «Цукровик Красносілка», Бершадський район, Вінниччина;
- «Підприємець», м. Хмільник. Вінниччина;
- «Ветеран», м. Христінівка, Черкащина;
- «Ветеран», ТОВ «Агрофірма «Кодима».

Традиційно після завершення змагань, команди вишикувалися для нагородження, які здійснювали голова районної ради Г. Гладенький, директор ТОВ «Агрофірма «Кодима» М. Сорочан та В. Романенко.

Голова районної ради Г. Гладенький вручив головну нагороду, перехідний кубок, команді-переможцю «Ветеран», ТОВ «Агрофірма «Кодима» - з побажаннями найдовше його втримати, усім командам – нових перемог і досягнень. Насправді, всі переможці . Цьому сприяла дружня атмосфера, яка супроводжувала спортсменів усі ігри.

3

4

7 copy

 


Календар новин

<< < Лютий 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28