Поважай свою працю, відстоюй свої права

buklet

Голова районної ради Г. Гладенький, голова райдержадміністрації В. Козачок, його перший заступник О. Косаренко, взяли участь у семінарі “Зміни в трудовому законодавстві та порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю”, який відбувся 29 червня у сесійній залі РДА.
       На захід запрошені роботодавці - керівники та головні бухгалтера підприємств, фермерських господарств та фізичні особи - підприємці.
      Раніше повідомлялося, що в Одеській області стартувала пілотна інспекційна кампанія, мета якої виявлення незадекларованої праці, з’ясування причин поширення цього явища та виведення неформальної зайнятості з «тіньової» економіки. Вона включає в себе два етапи: інформаційний та інспекційний.
       Сьогоднійшній семінар — реалізація інформаційного блоку пілотної інспекційної кампанії, який передбачає роз’яснювальну роботу серед роботодавців, працівників та інших груп населення про зміст і цілі кампанії, переваги належного оформлення трудових відносин.
   Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці в Одеській області Т. Лиса наголосила: такими зустрічами держава дає можливість  ознайомитись з новеллами законодавства, отримати інформацію щодо посилення відповідальності за порушення трудового законодавства у зв’язку із набранням чинності з 1січня 2017 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», застерегти роботодавців, убезпечити юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від штрафних санкцій тощо.
      Т. Лиса роз’яснила учасникам семінару повноваження Державної служби України з питань праці та порядок здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів; нагадала про відповідальність роботодавців у разі виявлення порушень, пов’язаних з авикористанням незадекалрованої праці; розтлумачила застосування змін до законодавства про працю, внесених  відповідно до вищезазначеного Закону.
     Після  виступу інспектора, семінар продовжився у форматі “питання-відповіді”.
       З метою підвищення поінформованості роботодавців та населення про необхідність і переваги задекларованої праці, у ході зустрічі були роздані буклети-пам’ятки.
20170629 101457
20170629 101537

 

 


Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31