26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

images copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

26 квітня - день Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і водночас безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

       Сьогодні усі кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії. Їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.
         З глибокою пошаною схиляю голову перед Вами, шановні учасники ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС за подвиг під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.
        
Щиро бажаєю Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту.
       Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.

 

З повагою

Голова Кодимської

районної ради                                            Г.М.Гладенький

      

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31