30-та річниця районної організації ветеранів

vet 1

В районі пройшли заходи з нагоди 30-ї річниці заснування районної організації ветеранів.

 16 лютого після урочистого покладання вінків та квітів до підніжжя меморіалу воїнам-визволителям на Площі Перемоги (за участі керівництва району та міста, керівників і представників ветеранської організації, трудових колективів міста та району, очільників та депутатів місцевих рад, мешканців міста), в малій залі районного Будинку культури розпочався урочистий пленум районної ради ветеранів.

З доповіддю «Про завдання первинних організацій ветеранів в рік 30-річчя Організації ветеранів України” виступив голова районної ветеранської організації В.А. Андреєв. Володимир Арсенійович, зокрема, розповів про те, як 1987 році на установчій конференції створювалась районна ветеранська організація, про історію її становлення та діяльністі, згадав людей, які стояли біля витоків ветеранського руху та зробили чимало для розвитку Кодимщини.

Спогадами про розвиток у районі ветеранського руху поділився учасник установчої конференції 1987 року (на той час заступник голови виконкому районної ради депутатів) Б.М.Пороник. Борис Миколайович привітав присутніх з 30-ю річницею організації та акцентував увагу на значній ролі в створенні та становленні первинних осередків у населених пунктах району керівників підприємств та організацій (І.А.Руденка, Ф.А.Романенка, В.П.Білоконя, А.І.Помагайбуса і багатьох інших), згадав перших керівників громадського об'єднання: голову президії — Горбенка Євгенія Олексійовича; заступника голови — Ющенка Євгенія Івановича, секретаря — Поплавську Олену Митрофановну.

 Представників організації вітали голова райдержадміністрації В.Козачок, голова районної ради Г.Гладенький, депутати обласної ради М.Сорочан та О.Барський. Промовці висловили вдячність ветеранам за патіотизм та мужність, багаторічну плідну працю, вагому роль та активну участь у громадсько-політичному житті Кодимщини, побажали їм міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів. Найактивніші члени ГО були нагороджені грамотами та подяками райдержадміністрації, районної та обласної рад.

Після завершення офіційної частини для учасників та гостей відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного Будинку культури.

vet 9

vet 11

 

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30