Стан доріг в районі

31 січня відбулася робоча зустріч заступника начальника Служби автомобільних доріг у Одеській області з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг І. М.Ханчевського, групи фахівців цієї організації з головою районної ради Г.Гладеньким і головою райдержадміністрації В.Козачком.

Візит представників Служби - результат тривалих перемовин з керівництвом області щодо реалізації проекту “Подільський аграрний шлях” та, зрештою, узгодженої позиції з цього питання депутатів обласної ради від Кодимщини і керівництва області.

Під час наради в кабінеті голови РДА відбулось детальне обговорення ситуації в районі та визначено пріоритети та найголовніші напрямки проведення ремонтів дорожнього покриття. Це, в першу чергу, ділянки Кодима — Балта; Кодима — Піщанка та, можливо, дорожнього сполучення у Чечельницькому напрямку.

Після цього фахівці Служби автомобільних доріг у Одеській області спільно з керівництвом району здійснили об'їзд та провели моніторинг фактичного стану автодоріг по маршруту Подільського шляху на території Кодимщини.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо реальної можливості проведення грунтовного ремонту визначених аварійних ділянок вже у поточному році. Фінансування робіт здійснюватиметься з обласного та районного бюджетів, а також бюджетів територіальних громад краю.

 

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31