В районному музеї відсвяткували День Соборності

soborn 11

    23 січня 2017 року у приміщенні районного історико - краєзнавчого музею відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

До музею завітали військовики - учасники АТО, представники влади та громадськості, учасники волонтерського руху, депутати місцевих рад, працівники освіти та культури, підприємці, учні одинадцятих класів міської школи №2. Розпочала захід вступним словом директор районного історико- краєзнавчого музею Зінаїда Севастянова.

Голова районної ради Геннадій Гладенький у своєму виступі, зокрема зазначив: День Соборності нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності. Акт Злуки став історичним прикладом єднання народу, сотні літ розділеного державними кордонами. Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо єдності – як у вчинках, так і у своїх прагненнях. А першим кроком на шляху до єдності став Акт Злуки, що духовно поєднав український народ.

З вітальною промовою до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Вадим Козачок. Посадовець коротко зупинився на історії Дня Соборності, його історичних передумовах, розкрив значення Акту Злуки в історії української державності.

За значний особистий внесок у справу консолідації зусиль влади і суспільства з метою розбудови демократичної держави, активну громадську діяльність, патріотизм та з нагоди Дня Соборності України Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено 14 осіб. Серед них — військовослужбовці - учасники АТО та ліквідації аварії на ЧАЕС, волонтери, митці, працівники освіти та культури, підприємці.

У виконанні учнів-старшокласників прозвучав вірш Володимира Сосюри “Любіть Україну”, хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх, хто віддав своє життя за українську, соборну, суверенну державу. Далі присутні переглянули документальний фільм «Акт злуки ЗУНР та УНР». Завершила захід екскурсія, присвячена Дню Соборності та подіям Українській революції початку ХХ століття.

soborn 1 copy

soborn b

soborn p

soborn koz


Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31