Добре роби - добре й буде.

        kr 11

         Новорічні та Різдвяні свята – це завжди ялинка, очікування радості і подарунків, передчуття дива у Новому році у дітей і дорослих. Всі ми в глибині душі, де ховається дитина, сподіваємось на новорічне чудо, віримо у нього, чекаємо його.

         Не виняток – і підопічні Крутівського відділу стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру. Вони, як і діти, теж потребують особливої уваги і турботи. Щороку старенькі очікують приїзду гостей з подарунками. Цього разу свята для них почалися ще 19 грудня у День святого Миколая та продовжилось на Новий рік. Все було як належить: подарунки, новорічний вогник, концертна програма, святкові столи з різноманітними смаколиками для мешканців притулку. А наступний благодійний «десант» – на Різдво. Про це розповіла директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Людмила Сімашкевич.

       Потурбувався про стареньких депутат районної ради, директор СТОВ «Лан» Анатолій Афтенійович Хортюк. У переддень Різдва до підопічних притулку знову завітали гості: голова районної ради Г.М. Гладенький, начальники фінансового управління і управління соціального захисту населення РДА Т.М Ніколішина і О.І. Гайдук, начальник управління Пенсійного фонду України в Кодимському районі Т.І Кобзар та, звичайно ж, Людмила Симашкевич і Анатолій Афтенійович.

      Вони принесли мешканцям закладу традиційну різдвяну вечерю та привітали їх з Новорічними та Різдвяними святами. Старенькі втішалися не тільки дарунками, які отримали від А.А. Хортюка, але й чуйністю та увагою небайдужих людей. Гості принагідно оглянули приміщення закладу, перевірили його готовність до негоди, наявність продовольчих запасів, поспілкувались з підопічними та персоналом, надали фахові консультації та відповіді на найбільш актуальні питання.

kr 1

kr a

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31