Кодимщина готується до атаки стихії

   tep 1

    5 січня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному актуальне питання – готовність відповідних підрозділів та служб до дій в умовах низьких температурних режимів та снігопадів.

     Присутній на зібранні голова районної ради Г.Гладенький зачитав офіційний лист в.о.голови облдержадміністрації С.Бобровської про невідкладні заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій з причини різкого похолодання та ускладнення погодніх умов.

    Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій О.Балановський ознайомив членів комісії з прогнозом погоди на святкові дні та наголосив: з 6 по 8 січня по Одесі та Одеській області оголошено штормове попередження.

         У ці дні очікуються складні погодні умови: значні опади (сніг, місцями сильний), різке зниження температури, хуртовина, місцями сильна, снігові замети, поривчастий вітер часом до 24 м/сек. Завдання влади та відповідних служб — бути готовими до удару стихії, чітко та професійно зкоординовувати дії; у разі потреби - оперативно і вміло протидіяти негоді.

       Після всебічного обговорення ситуації, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах господарського комплексу, закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, сфери обслуговування та на дорогах району в умовах різкого зниження температури, погіршення погодних умов, та оперативного реагування у разі їх виникнення, комісія прийняла відповідне рішення, дано ряд доручень керівникам управлінь, відділів райдержадміністрацій та служб району.

      Зокрема, необхідно підготувати техніку, завчасно і в достатніх обсягах запастись паливно-мастильними матеріалами, створити бригади фахівців -аварійників, налагодити функціонування пунктів обігріву, медичних закладів, проінформувати населення про потенційні загрози.

- Від наших злагоджених та професійних дій в значній мірі залежатимуть безпека, здоров'я, а можливо — і життя людей. Тому закликаю всіх до максимальної серйозності та відповідальності, - наголосив на завершення засідання Г.Гладенький.

tep 2

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31