Дитячий садочок "Гвоздичка" святкує День Святого Миколая!

       3 1 copy

 

     Ще одну обіцянку виконано. У дитячому садочку "Гвоздичка" День святого Миколая відзначили відкриттям дошкільної групи для 30-ти малят. На свято завітали голова районної ради Г.М. Гладенький; голова райдержадміністрації В.П. Козачок, його перший заступник О.А.Косаренко; голова міської ради В. Склярук; депутат обласної ради М. Сорочан, а також батьки вихованців. 

    Право перерізати червону стрічку надали В. Козачку та Г. Гладенькому. Екскурс відремонтованими приміщеннями садочку показав: кімнати для ігор та відпочинку, побутові кімнати обладнані за останніми вимогами сучасного дизайну. Найголовніше — тепло. Це завдяки новому котлу, який працює на пелетах. Він опалює ще й Кодимський НВК "ЗОШ I-III ст.-ДНЗ". Тепло й там. Перехід на альтернативні види палива (вже на багатьох об'єктах) — ще один успішний проект райдержадміністрації.

      Начальник відділу освіти Л. Сільницька відзначила значущість відкриття групи для закладу: ще більше малюків матимуть змогу відвідувати дитсадок та долучитися до здобуття дошкільної освіти.

        Голова РДА Вадим Козачок у вітальному слові зазначив, що сьогоднішня подія стала можливою завдяки спільним зусиллям влади (залучення коштів із районного бюджету), спонсорам, колективу закладу та батьків.

         - Лише разом ми здатні виконати найскладніші завдання, долати перешкоди. У цьому запорука успіху будь-якої справи, - наголосив очільник району та побажав установі подальших успіхів та розвитку.

      З найкращими побажаннями до колективу звернулися й інші посадовці, побажали усіляких гараздів, щастя, здоров'я, миру та процвітання. Вони принесли у цей святковий день подарунки: М. Сорочан — набір посуду, В. Склярук — сертифікат на придбання дитячих іграшок на суму 1 тис. 500 грн. Також міський голова пообіцяв всіляко сприяти закладу запрацювати на повну потужність, для чого вже цими днями внесе пропозицію депутатському корпусу розглянути питання додаткового виділення коштів дитячому садочку на 2017 рік у розмірі 1 млн.грн.

            Голова батьківського комітету Наталя Хомова висловила щиру подяку усім причетним до відкриття групи: адже це для тих, хто для батьків найдорощі у світі — їх дітям.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт: вихованці "Гвоздички" співали, танцювали, ставили сценки та веселили гостей, демонструючи неабиякіі таланти.

3 2 copy

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31