Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем національної поліції України

поліція4

Шановні працівники поліції, ветерани служби!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Це відносно нове свято, народжене декілька років тому внаслідок радикального реформуванням органів внутрішніх справ нашої держави. Починаючи діяльність у оновленій якості, суспільство чекає від вас найголовнішої ознаки цих перетворень — зростання рівня довіри до Національної поліції України. Партнерська модель взаємовідносин із суспільством, відкритість та прозорість діяльності поліції створять підвалини для такого твердження.

В основі поняття “довіра” лежить слово “віра”, яке у слов'янських мовах вживається на позначенні правди, дійсності, істинності, справжності. Тому усі українці, і жителі Кодимщини не виняток, очікують виконання обіцянок, проголошених вами у Присязі працівника поліції - поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Шановні поліціянти! Зичу вам й надалі підтримувати позитивний імідж правоохоронних органів, який досягається сьогодні щоденною кропіткою працею, і тим самим в повній мірі задовольнити суспільний запит на захищенність і справедливість! Бажаю кожному з вас вірних соратників по зброї, кар’єрного зростання, особистісних досягнень і самореалізації, а також родинного затишку й тепла, любові, поваги близьких і рідних, оптимізму, віри в щасливе майбутнє і славу України!  

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31