Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем архітектури України!

арх2

 

Шановні архітектори!

Щиро вітаю вас з Днем архітектури України!

Зодчі традиції на теренах України пройшли довгий історичний шлях розвитку. Автентична ж українська архітектура почала формуватися у IX–X століттях, коли на теренах України виникла централізована держава — Київська Русь.

Величні споруди нашої держави, залишені у спадок нашими предками, заворожують. Монументальна спадщина минулих поколінь - це «замурована музика», «кам'яний літопис світу». Україна воістину по праву може пишатися цими дивами з різноманітністю стилів - сакральними творіннями, палацами, садово-парковими об’єктами, фортецями, греблями. Численні пам’ятки архітектури є і на Кодимських землях. Ми всі їх добре знаємо.

Мова сучасної архітектури дещо інша. З'являються синтетичні ма­теріали, які становлять новий арсенал у будівництві. Та впроваджуючи модернові тенденції, задовольняючи зростаючи запити суспільства, теперішні архітектори дотримуються відомої тріади римського архітектора Вітрувія - міцність конструкції, користь, краса.

Шановні фахівці, українські творці простору! Щиро бажаю вам постійно вдосконалювати свій професіоналізм, це важливе мистецтво проєктувати і будувати об'єкти просторового середовища нашого життя! Переймайте для цього кращі традиції світової архітектури, ваших вчителів! Зичу естетичного задоволення від вашої роботи, втілення грандіозних проєктів і планів, творчого натхнення та можливості вільно працювати на благо українського народу; в особистому житті — миру й злагоди, дружніх великих родин, щасливих дітей і онуків та міцного здоров’я на довгі роки!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31