Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем молоді

молодь3

 

Дорога наша молодь!

Сердечно вітаю вас зі святом, тією неповторною порою, коли мрії завжди збуваються, досяжні усі вершини, коли сміливість і відвага домінують над стриманістю та обережністю, коли крила за спиною, а зорі набагато ближче, сонце світить яскравіше і віриш, що життя прекрасне. Молодість - це відкрите гаряче серце, гнучкий допитливий розум та бунтівливий характер, це постійний виклик і стрімке входження до глобалізованого світу.

Молодь — це найдинамічніший соціальний прошарок людства, потенційно найпрогресивніша і найперспективніша його група. І це прекрасно.

Та завжди пам’ятайте й про досвід попередніх поколінь! Вбирайте в себе мудрість і чесноти ваших батьків, дідів, прадідів! І давайте разом розмірковувати, разом шукати відповіді на запити й виклики сучасного світу. Перед нами - чергова зміна епохи, нова доба, і ми чітко розуміємо, що саме ви є її людьми, її керманичами. В добру путь!

То ж здійсніть свою місію і станьте благовісниками нової соціальної справедливості, духовного відродження, милосердя, нових стосунків, вірного служіння державі та народу України!

Щиро зичу вам розправити свої крила і рушити у щасливий політ. Адже життя – це щедра скарбниця, у ньому переховується диво. Бажаю вам глибокого внутрішнього світу, загартованого духу, значущих відкриттів, мудрих наставників, казковості буття та дивовижних мандрів святом! Відкрито приймайте усе, що дарує життєва дорога і завжди попутного вам вітру!

Зі святом!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31