Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем державної служби

дс4

Шановні посадовці, ветерани державної служби!

З глибоким почуттям поваги дозвольте привітати вас з професійним святом!

Державний службовець — це особлива професія. Володіючи широкими повноваженнями з одного боку, з іншого - ви представляєте державу, і маєте бути бездоганним взірцем ефективності усієї системи державних інституцій, гідно представляти країну на міжнародній арені.

Переконаний, що кожен з вас володіє глибокими знаннями, достатнім рівнем загальної культури, високими моральними якостями, пізнавальною активністю та самостійністю, здібністю, професійністю і майстерністю, інтересом до діяльності.

Не з чуток, а особисто знаю, що серед вас є талановиті менеджери; віддані справі ініціативні, прогресивні організатори та керівники; обдаровані творчі особистості; загалом - працьовиті та наполегливі, кращі представники соціуму.

І як не складеться ваша доля (враховуючи сучасні стреси і новомодні перетворення) впевнений, вам завжди стане у пригоді набуті досвід, знання і прекрасні людські якості, а минуле залишиться черговим кадром у багатогранному вимірі особистісних здібностей.

Нехай ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а у всіх планах і починаннях вас супроводжували яскравий успіх і перемоги! Нехай смуток, сум і журба ніколи не перетинають ваших життєвих стежин!

Щиро зичу усім невпинного руху вперед і досягнення мрій, щастя й добробуту, любові і світлої долі, миру й злагоди!

Шановні ветерани державної служби! Знайте, що саме ваш безцінний досвід створив підвалини, міцний фундамент української державності! Ви — її надійна опора! І якщо ми сумніваємося у рішеннях, то знаємо, що ваша сильна рука, безперечний авторитет завжди направить нас правильним шляхом, разом з вами крокуватимемо до основної мети - реалізації інтересів, прав і свобод громадян, служіння народу України! Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, бадьорості духу, добра, злагоди і втіхи від дітей та внуків!

Зі святом!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31